• (bkz: keyfe keder)
  • bazen insanı beklenmedik şekilde iyi anlayan içten, gerçek, celalli, müstakbel yazar.
  • yedinci nesil yakışıklı yazar. sağlam duruşlu, leziz muhabbetli kadim dost. tuhaf ve eğlenceli nice anımızın ortak yapımcısı, başrol oyuncusu. bazen bir hayat bezgini, bir derbeder. bazen de düz duvara tırmanan bir kinetik enerji. iyi ki var, iyi ki tanıdım.
  • richard gere mi diyim, george clooney mi diyim ne diyim bilemediğim 7.nesil yakışıklı,karizmatik patron.

teee ne zamandır tanıyormuşum da şimdi farkettim. hoşgelmiş.
  • herhangi bir ba$lıga,oylesine yazmayan,her durumda kendi $ahsi goru$unu/fikrini beyan eden,tavrını bir $ekilde net olarak ortaya koyan ve son derece doyurucu yazılar yazan kaliteli bir yazar..ya$ haddinden dolayı büyügümüzdür o ayrı..*
  • iyi gun dostudur. o zaten kolaydir. bir de kotu gun dostudur ki, boyle bir zamanda sizi ne kadar mutlu ve huzurlu kilacagini tahmin bile edemezsiniz. ben edemezdim, bunca senedir iyi tanimis oldugumu dusunmeme ragmen. keyfekeder degildir aslinda keyif vericidir. yanlis anlasilir, gorundugu kadar zannedilir cogu zaman. oyle iyilik melegi, pitiricik goruntusunde degildir, keskindir, sarsicidir. cok gercektir gorebilen icin. sozleriyle, kabullenisleriyle, "hatalisin" dediginizde "evet haklisin hataliyim" demesiyle sasirtir sizi her daim. alisamazsiniz bir insanin kendini bu kadar durustce kabul edisine, guzelligi ordan gelir.

deger vermesi gerektigine inandigi insana degerini verir. baskalari ne der, yadirganir miyim, pek degerli gururum ne olur sonra sacmaliklarina takilarak kaybetmeyi goze almaz, sonuna kadar savasir. oyle de yureklidir. hakettigini bulamamistir henuz sanssizca, ama mutlaka bir gun bulacaktir. onu anlayamamis, cok basit nedenlerle kaybetmeyi goze almis insanlara sasar kalirsiniz. adam gibi adamdir.
  • super festival kisisi
  • başarılı türk pop rock gruplarından biri, özellikle vokali pek bi $ukela, pek bi severiz kendilerini *

vokal: berk termin,
    gitar: emrah benligil,
    gitar2: mete kayhan,
    bas gitar:bülent sezgin,
    davul: ömer erel.
  • berk termin'in icinde bulunmaması gereken grup.kendisi yeteneklidir ama grup işinden vaz gecsin bir de rock olayından vaz gecsin cunku guzel durmuyor.kendisini eski gunlerde yapmıs oldugu paslı bir yalnızlık gibi sarkılar yapmaya tesvik ediyorum..
  • salı geceleri tv8'de yayınlanan, buzuki orhan'ın buzukisiyle niran ünsal'ın vokaliyle iddialı olması beklenen canlı performans programının ismi. ancak ikili arasında bir doku uyuşmazlığı var. niran ünsal yerine buzuki orhan'a çok daha iyi eşlik edebilecek olan ziynet sali vb bir isim olsa program uçardı diye düşünüyorum. şu halde buzuki niran'a, niran da balkan sounduna pek eğreti kalıyor. buzuki orhan kafasındaki programı yapamıyor diye düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap