• vay be şaka maka 2 yıldır yazmıyor! millet de öldürdüm, yerine geçtim sanacak. öhüm.
  • sahibinden.com mottosu. amcık ağızlılar kullanıyormuş!
  • sözlükteki nickimi paylaştığım birkaç arkaşımın ben yerine uzun bir süre kendisini okumuş olmaları üzerine gelen övgülerden huylanarak (yapmayın arkadaşlar ben o kadar iyi yazmıyorum. ehe mehe. lan yoksa?!) yaptığım ufak çaplı bir operasyon sayesinde varlığını öğrenmemle birlikte kendisinden bihaber aldığım nickimden beni utandıran yazar. bak açık konuşuyorum, istemiyorsa giderim. haftanın belli günleri yazmam. yeter ki bu taksirli iltibasa rağmen aynı nicki az buçuk paylaşıyor olmamızı tatlı bir tesadüf belleyip o da ben gibi belli belirsiz tebessüm etsin. (bkz: çok utanıyorum sözlük)
  • iyi gun dostudur. o zaten kolaydir. bir de kotu gun dostudur ki, boyle bir zamanda sizi ne kadar mutlu ve huzurlu kilacagini tahmin bile edemezsiniz. ben edemezdim, bunca senedir iyi tanimis oldugumu dusunmeme ragmen. keyfekeder degildir aslinda keyif vericidir. yanlis anlasilir, gorundugu kadar zannedilir cogu zaman. oyle iyilik melegi, pitiricik goruntusunde degildir, keskindir, sarsicidir. cok gercektir gorebilen icin. sozleriyle, kabullenisleriyle, "hatalisin" dediginizde "evet haklisin hataliyim" demesiyle sasirtir sizi her daim. alisamazsiniz bir insanin kendini bu kadar durustce kabul edisine, guzelligi ordan gelir.

deger vermesi gerektigine inandigi insana degerini verir. baskalari ne der, yadirganir miyim, pek degerli gururum ne olur sonra sacmaliklarina takilarak kaybetmeyi goze almaz, sonuna kadar savasir. oyle de yureklidir. hakettigini bulamamistir henuz sanssizca, ama mutlaka bir gun bulacaktir. onu anlayamamis, cok basit nedenlerle kaybetmeyi goze almis insanlara sasar kalirsiniz. adam gibi adamdir.
  • bazen insanı beklenmedik şekilde iyi anlayan içten, gerçek, celalli, müstakbel yazar.
  • yedinci nesil yakışıklı yazar. sağlam duruşlu, leziz muhabbetli kadim dost. tuhaf ve eğlenceli nice anımızın ortak yapımcısı, başrol oyuncusu. bazen bir hayat bezgini, bir derbeder. bazen de düz duvara tırmanan bir kinetik enerji. iyi ki var, iyi ki tanıdım.
  • herhangi bir ba$lıga,oylesine yazmayan,her durumda kendi $ahsi goru$unu/fikrini beyan eden,tavrını bir $ekilde net olarak ortaya koyan ve son derece doyurucu yazılar yazan kaliteli bir yazar..ya$ haddinden dolayı büyügümüzdür o ayrı..*
  • salı geceleri tv8'de yayınlanan, buzuki orhan'ın buzukisiyle niran ünsal'ın vokaliyle iddialı olması beklenen canlı performans programının ismi. ancak ikili arasında bir doku uyuşmazlığı var. niran ünsal yerine buzuki orhan'a çok daha iyi eşlik edebilecek olan ziynet sali vb bir isim olsa program uçardı diye düşünüyorum. şu halde buzuki niran'a, niran da balkan sounduna pek eğreti kalıyor. buzuki orhan kafasındaki programı yapamıyor diye düşünüyorum.
  • (bkz: keyfekedergi)
  • 15 ocak cumartesi taksimdeki rock n rolla bar da konserleri olan ve yakında çıkacak albümdeki parçalarının yanı sıra acayip güzel cover şarkılar çalan rock grubu.

http://www.facebook.com/istanbulkonser
    https://www.twitter.com/istanbulkonser
hesabın var mı? giriş yap