• kıbrısta su terapisi ve thai masajını deneyimlemek isteyenlerin bir mesaj ötesinde olacağım
  • yakin zamanda ismi bolca emlak dolandiriciligina karisacak olan ulke.

butun yatirim danismanlari o bolgede suan. bildigin millete topraktan hayal satiyorlar. 1 oda ev fiyatlarinin 80 bin pound oldugu bolgelerde, 25 bin pound'tan 5 sene sonra teslimli ev sattiklarini iddaa ediyorlar.

bir de yalandan cekilisler, 1. 2. etaplar falan sormayin gitsin. bana bir tanesi 3. etaptan satmaya calisti. 1. etap dairelerimizin daire cekilislerini gerceklestirdik su an hepsi cok mutlu diyor. dedim cok guzel, daireleri gosterir misiniz? daireyi birak daha temel yok ortada. 2025 de baslicakmis.

hangi mutaahhit firma diyorum, bir tane firma ismi soyluyor, cok buyuk bir firmaymis, cok onemli bir hastanenin butun islerini bu firma yapmis. firmaya bakiyorsun, hakkinda 3 haber yapilmis, 3 u de 3 gun once. ama isimler o kadar buyuk ki, insan arastirmaya cekinir.

bir de diyorlar ki bugun 25 , sinirli sayida, 6 ay sonra temel atilinca, direk 75. arkadaslar akil var mantik var. allah askina para kaptirmayin soyle seylere.

yarin bir gun bu emlak firmalari ' abi biz de bilmiyorduk, insaat firmasi tokatci cikti' der , size sattigi hayal dairelerinin komisyonunu da coktan mideye indirmis olur.

edit: bakin size insanlardan 25 bin pound ile 5 sene sonra 1 artı 1 daire vermeyi taahhüt ettikleri sözleşmeyi göstereyim, gulun biraz. buna imza atacak olan enayiler sıraya girmiş bekliyordur. sözleşmede ne bina yazıyor, ne konut.

görsel
  • ekimin son haftası magosa bölgesinde sıcaklık durumda oluyor? yani son hafta bir kıbrıs seyahatim olacak 3-4 günlük denize girebilir miyim sıcak oluyor mu? bilenler aydınlatabilir mi
  • iki hafta kalmayı planladığım ada. kıbrıs’ta yaşayan varsa mesaj atabilir mi acaba?
  • uzun zaman sonra tekrar gezebildiğim güzel ülke.
    sanırım ada olmasından ve sıcak olmasından kaynaklı bizim ülkemizde yaşadığımız gerginliği çok hissetmedim.

gezdiğim bölgeler hakkında içerikler oluşturmaya çalıştım.

mağusa ve maraş

lefkoşa

girne
hesabın var mı? giriş yap