• yepyeni ve bir o kadar yenilikçi kitap satış sitesi: kidega.com
    kitap, dergi, çizgi roman ve çok yakında elektronik kitap satışları ile ailemizin kitapçısı olmaya aday.
  • fiyatları uygun olan, kullanımı kolay arayüzü ve hızlı teslimatı ile de beğenimi kazanmış olan sitedir, umarım bu şekilde devam ederler.
  • fiyatları babil.com ile aşağı yukarı aynı olan site. fazla sayıda kitap alacaktım babil.com ve kidega yı birlikte açtım. birçok kitap aynı fiyattaydı bazılarında ise ufak farklar vardı. babil.com hakkında yazılan yorumlar ve son olumsuz deneyimlerim neticesinde çoğunluğunu kidegadan 5 tane kadarını babil.com dan satın aldım. babilden aldıklarımın tamamı stoktan teslim, kidegada ise 1 günde temin gözükmesine rağmen kitaplar bir gün ara ile teslim edildi. yani kideganın gönderim hızı babilden daha hızlı oldu. kitapların çok güzel bir şekilde paketlenmesi ve tertemiz gelmesi de mutlu etti. alternatif bir online kitap alım sitesi arıyorsanız denemenizi tavsiye ederim. umarım hiç bozmaz ve her seferinde aynı olumlu deneyimi yaşatırlar da yeni arayışlara girmek zorunda kalmayız.
  • şuan "20 tl ve üzeri kargo bedava" kampanyasıyla gönlüme taht kuran site.
  • kıtapları sarıp yolladıkları karton çok güzel. bakarken yazıyı görünce çok hoşuma gitti.

(bkz: anlık mutluluklar)
  • son zamanlarda adını çok duyduğum hede.
    kitapların sarılı geldiği kartondan ve hızından sıklıkla söz edilince benim de almak istediğim birkaç kitabı siteden sipariş verdim.

benim için hız konusu önemli olduğundan konu hakkında söyleyeceğim şu ki kitap gerçekten hızlı kargoya verildi. şimdi heyecanla gelmesini bekliyorum.
  • benim de kartonlarından bahsetmeye geldiğim e-ticaret kitap mağazasıdır. ilk siparişimi verdim, ertesi gün falan kargoya verildi kitaplarım. ayrıca ilk siparişime özel bir mektup koymuşlar kutunun içine. kutuda da “kitapları seviyor musunuz? öyleyse hayatınız boyunca mutlu olacaksınız demektir” yazıyordu bu arada. mektubun içinde de yaprak şeklinde yeşil yeşil post-it’ler vardı. gerçekten küçük bir mutluluk yaratan bir alışveriş oldu benim için. sevdim ben bu işi.
  • 2017 yılında kurulmasıyla güvenemediğim bir sitedir.
  • bugun enpara.com indirim kampanyasıyla haberimin olduğu kitap satış sitesi.
    ne zamandır faaliyette olduğunu merak ediyorum.

sonradan gelen edit: yaklaşık 5 kere sipariş yaptım. ilk siparişimde yoğunluktan dolayı 1 kitap yanlış gelmişti. hatadan dolayı 50 tl lik hediye çeki vermişlerdi. diğer siparişlerimden çok memnun kaldım. her sipariş kutunun içine güzel ayraçlar koyuyorlar. güzel paketleme cabası fiyatlarda biraz daha düşük olsa tadından yenmez.
  • sahibi yıldız teknopark bünyesinde yer alan kle bilgi teknolojileri a.ş. olarak görünüyor. kim oldukları ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşamadım. ama en azından nt gibi havuz firmalarından iyidir.

önaçıklama: kitap okumanın siyasal bir yanı vardır. bu nedenle en azından kitap alırken paramın kime gittiğine dikkat edersem daha huzurlu hissediyorum.
hesabın var mı? giriş yap