• ya arkadaş gerçekten başka şeyler bulun, çünkü ağır saçmalıyorsunuz.

bu otobüsten bozma karavana bugünün şartlarına göre lüks demek komik ama hadi diyelim ki lüks. adalet yürüyüşü denilen olay etap etap gerçekleşiyor zaten. her etabın sonunda belli bir bölgede dinleniliyor ve ertesi sabah tekrar yola devam ediliyor. bu dinlenme sürecinde, bu adamın içinde bulunduğu karavanın lüksünden size ne? ölüm yürüyüşüne çıktığını falan mı ilan etti, ben mi duymadım?

her şeyi geçin, şu anki siyaset ortamında, mütevazi bir hayat sürdüğü herkesçe bilinen kılıçdaroğlu'na bu tarz sözler söylemek zaten saçmalığın daniskası...
  • lüks değil sıradandır.
    bu kadar basit.
    ayrıca, lüks olsa da yakışır.
    söz konusu kişi, ana muhalefet partisi başkanıdır.
    kim olduğu önemli değil.
    kim lüks düşkünü herkes çok iyi biliyor.
  • kendisinin de söylediği gibi altın klozeti yoktur
  • 1000 odalı karavandır.
  • kendine makam aracı filosu ve uçak aldıran politikacılarınkinden çok daha mütevazidir. o yaşta o pozisyondaki adam nerede kalacaktı tek kişilik kamp çadırında mı? aynı yürüyüşü akpliler gerçekleştirseydi şatafatı görürdünüz asıl o zaman.
  • (bkz: kakabüs)
  • bende erdoğanın kullandığı tuvaleti görmek istiyorum. parti parasıyla değil milletin parasıyla yapılan şu saraydaki tuvalet. bak sadece tuvalet.
  • bir özel sipariş uçak, bir bin odalı saray, bir özel yapım mercedes filosu olamayan, otobüsten bozma, otobüs hariç içi 30.000 tl'ye döşenebilecek karavandır.
  • trollerin boşuna medet umduğu, gerçekten de otobüsten bozma ve lüks olmayan karavan. buradan size iş çıkmaz koçum, başka kapıya.

ayrıca, diyelim ki lüks. ki asla senin şehzadelerinin içine battığı kadar lüks olamaz, ama diyelim ki öyle. kaynağı belli ve hile hurda ile kazanılmamış ise sana ne?

adam bu yaşında ankara'dan istanbul'a kadar yürüyor mu? evet.

seninki gibi attan tekme yedi mi? hayır.

yürüyeceği yola gübre dökecek kadar aşağılık mısınız? evet.

bir de utanmadan tehdit edecek kadar şerefsiz misiniz? evet.

e, daha ne konuşuyorsun ki?
  • karavan maravan bilemem de yürüyüşe katılanlar nereye sıçıyorlar? yürüyüşe katılanlara seyyar tuvalet eşlik ediyor mudur acaba? etmiyorsa herkes dinlenme yerlerine ulaşamayabilir. hadi alışık olanlar doğada ihtiyaçlarını görürler de hayatında köy görmemiş insanlar da vardır aralarında.

tek derdim bu evet.
hesabın var mı? giriş yap