• afiyet olsun.
  • herkesin yaptığı, hiç kimseyi ilgilendirmez durumudur benim için. devletin parasını ona buna peşkeş çekmiyor sonuçta çay içerek. dolayısıyla sadece ''afiyet olsun'' denebilecek durumdur.
  • 10 kasım ramazan ayına denk geldiği zaman ahmet necdet sezer anıtkabir defterini imzalarken su içmişti.bu tayfa o zaman da ağzına sakız etmişti konuyu.sonra bu tayfanin istediği gibi isimler cumhurbaşkanı oldu.namaz kılan oruç tutan muhafazakar olduğunu iddia eden kişiler.ahmet necdet sezer oğlunun düğününün parasını kendi cebinden ödemişti ayrıca kaldığı süre boyunca faturalarını kendi maaşından ödüyordu muhafazakarlar ise itibardan tasarruf olmaz mantığıyla halkın vergileriyle lüks içinde yaşıyor.bu paçavra site tam da günümüzü anlatıyor namaz kıl oruç tut istediğin kadar kul hakkı ye.klasik akp eylemi.her ilde gormussunuzdur.agizlarindan allah düşmez sürekli ibadet showu yaparlar ama her naneyi de yerler
  • aga ne isen o olmazsan maalesef böyle ayak bağı olur.

net olacaksın ve bunun arkasında duracaksın.
  • muhalif siyasetçilere üzülüyorum. o kadar işinin arasında bir de bu müslümanlara şirin gözükmek için yok oruç yok sahur namaz bilmem ne ile uğraşıyorlar.
  • kendisini kınıyorum. çay nedir ya? kahve varken çay içmek nedir?
  • inşallah şeker atmamıştır , şeker kullanan birisinin verdiği akla nasıl inanalım…
  • ıc yada içme lakin anadolu da hala bunun karşılığı var. göstere göstere yapmayacaksın. bunu hala anlayamadınız!
    hele bir de başkan adayı olursan tam olacak.
  • yüz yaşındaki adam oruç mu tutmalıydı yani? genç de olsa tutmak zorunda değil. beğenmeyen yallah arabistan'a.
  • yine birileri boş şeylere dikkat ediyor .
hesabın var mı? giriş yap