• %100 işe yarıyor.

(bkz: ip atlama)

30 gün dayanabilecek durum ve müsait yer varsa sonuçları şaşırtacak noktaya gelebilir. günde toplam 40 dakika yeterli oluyor. tüm spor salonuna bedel. ayak parmaklarından omuz kaslarına kadar, karın kası dahil her bir noktayı ayrı ayrı çalıştırıyor. tabi beslenme konusuna da dikkat edilmesi lazım. çok basit ;

video tesadüfen bulundu; https://www.youtube.com/watch?v=rapkbzkrway

sizden bunu beklemiyoruz; https://www.youtube.com/watch?v=rystyp9ta-w
  • 1 yıla yakın sürede yaptığımdır. 73 kiloyu gördüm en fazla sonra düşe düşe 57 oldum. şu an 57yim. irade ve sporla oluyor.
  • ıp atlamak değildir. burda spor yapmayan, yapamadığı için kilo veremeyen insanlar var. ıp atlamak kilolu insan için tüm ağırlığı kalça, diz ve bilek eklemlerine sert bir şekilde bindirmesine neden olur ve spor yapmayan, kasları pelte gibi olan insanlarda ilk sakatlığa uğrayacak yerlerdir.
  • tek başına yapılması izdırap olan eylem.
  • 2 sene önce kaşarlı kuşbaşılı pide gömerken bünyemin kendiliğinden gerçekleştirebildiği ancak birkaç haftadır her şeye dikkat etmeme rağmen bünyemin pek başaramadığı olaydır. canım bünyem benim neden böylesin?

edit: böyle değilmiş ya.
  • metabolizma hızına uygun kalori almakla gerçekleşebilecek durum.
  • porsiyonlarınızı azaltıp atıştırmalıkları faydalı besinlerden seçin.

göbeğim hafiften çıkınca şu düzenle 2 ayda 6 kilo verdim ve kendisini ait olduğu yere gönderdim.

un, şeker, pirinç vb göbekçilerden mümkün mertebe uzak durup, karbonhidrat ihtiyacınızı kahvaltıda yulaf ezmesinden, gün içinde beyaz leblebi vb doğal gıdalardan alın.
  • buraya daha önce de muhteşem yüksek motive olup yazmıştım ama sandığım kadar iradeli bir dönemde değildim. tamam evet bahane ediyorum.

sabah aynaya bakınca gıdığımı gördüm. * dedim ki, kızım bu sefer kesin başlıyorsun. ama son bir uzun kahvaltıyla bu kararımı ödüllendirmeliydim. özür dilerim göbeğim

bu saatten sonra benim için en elzem davranıştır. kalorileri saymaya başlıyoruz
  • isteyen kim. tam tersi almaya çalışmak. kilo verince psikolojim bozuluyor
  • yaklaşık 4 ayda 9 kilo verdim 78 den
    69 a hedef 65 kilo verdikçe editleyeceğim
hesabın var mı? giriş yap