• günün birinde evlenirse, karısının erkek arkadaşlarına karşı halı sahada kaleye geçebilecek kadar çağdaş bir insan.
  • az önce entry’lerine denk gelip troll olduğuna dair bir emare yakalarım belki diye 1 saattir tüm entry’lerini okuduğum yazarımsı :(

sırf böyle bir insanın varlığını bilmek bile ruhumu daralttı. allah yollarımızı ömür boyu kesiştirmesin inşallah. evlerden ırak.
  • (bkz: meriç)
  • kardeş düşüyor mu böyle ?
  • sözlüğün açık ara en meriç yazarı.

kızlar, bu modeli şıp diye anlıyorlar. çünkü sinsi. çünkü derdi "ay ben hamza gibi öküz değilim burcu, sen gel bana ver" sadece. içten pazarlıklı.

(bkz: #88807641)

tiksinti yaratan davranışlar.

buna dönüş alamadığı noktada incel'e evrilecek.
  • nesli tükenmekte olan bir insan benim için ( yazdıklarına baktığımda) tek eksi tarafı, savunduklarını asla kafası basmayacak ve basmaya kendini zorlamayacak olan tiplere üşenmeden laf anlatmasıdır. oturup dertleşilecek kıvamda biri *
  • vegan olamazsan (bkz: pesketaryen) olabilirsin diye seslendiğim yazar
  • site içinde adım adım takip edildiğinin bilincinde olan yazar.

yazdıklarımın çarpıtılmasına da hiç şaşırmadım. mesaj kutumu kapatmam benim tercihim, istediğim başlığa da yazarım. ifade özgürlüğünü savunup nereye ne şekilde yazmamı gerektiğini dikte ediyorlar. bunu da gördük sonunda.

dava edindiğim hiçbir şey yok, ne gördüysem onu söylüyorum. laftan anlamadığınız için söylediklerimi sürekli tekrar etmek zorunda kalıyorum.

evet köyden yeni göçtünüz. yalan mı bu? şehir hayatına uyum sağlayamamanız, dedelerinizden gördüğünüz çağ dışı düşünceleri günümüze uyarlamaya çalışmanız yalan mı? sosyal hayatta örneklerini görmüyor muyuz? görüyoruz.

köylü olmak gocunulacak bir şey değil. sorun köylü olmanız değil, sorun çarpık düşünce sisteminiz. insana saygı duyduktan sonra 7 göbek köylü de olsan laf söyleyen olmaz. sıra beklemeyi bilmez, yüzüne gülen her kadına sarkıntılık eder, böyle bir tipe ne diyeceksin? " aferin kardeşim iyi yapıyorsun " deyip madalya verecek halimiz yok. eleştireceğiz ki kendini düzeltsin. efendi köylüler var da biz mi övmedik. laf.

kadınlar ırk değil cinsiyettir evet. ancak türk kadınlarının nefes almasına kadar eleştiriyor olmak ırkçılıktır. her gün şuraya türk kadınlarını eleştiren bir sürü başlık açılıyor, altında inanılmaz hakaretler ediliyor. ne yapalım, bunlara da mı madalya verelim? bunu mu istiyorsunuz?

yanlışa yanlış denir bu kadar basit.
  • sanıyorum kendisini itü sözlük radyosundan hatırlıyorum. yanılıyor da olabilirim. bir şey kodu vardı, onu girmeyi unutmuşsunuz derdi biz programa başlayınca.
  • başka başlıkta yaptığım espriyi bana karşı kullanıyorlar (bkz: #92954884) lol. biraz içerlemiş gibisin eruhlu? başlıkta ara fonksiyonundan haberi olmayan tipler sözlükte yazarlık yapıyor, profilini ziyaret edip bütün yazılarını okuduğumu sanmış aq...

(bkz: #92953342)

anlamıyorlar ama kafalarına iyice girene kadar yüzlerce kez yazmak lazım demek ki;

sözlük üzerinden kadın/erkek kimseyle iletişim kurmamış, kurmayan ve kurmayacak yazardır.

herkes sizin gibi değil. (bkz: hırsız herkesi hırsız zannedermiş)

" meriç, kadın istiyor, meriç, meriç, kadın bulun şuna, meriç " aynı şeyi defalarca yazdılar, bıkmıyorlar. bu derece bir anlama problemiyle yaşamınızı sürdürüyor olmanız bir mucize.
hesabın var mı? giriş yap