• bunlarin cogunlugu genel kaninin aksine uzun boylu ve hatta iridir*.

yıllar sonra edit: en beğenilenler listeme çıktı bu entri. bu da yapılan tespitin başarılı olduğunu gösteriyor galiba. bi bok yoktu çünkü entride.
  • karsi cinste citilik, ve hata pitilik arayan erkeklerdir. sevmezler oole travesti kilikli disileri.
  • 1.83'lük boyutumla 1.70'ten uzun kadınları çekici bulamayarak istem dışı bir şekilde dahil olduğum güruhtur.
  • "boyun yetmiyor
    otobüste demirlerden tutmaya
    uzama sakın
    boyunu seviyorum senin
    kısacıksın, kısa kal.

yürüyor sanki sokaktayken yanımda
    çiçekli küçük bir dal"
    *
    *
  • benim dayım bu erkeklere örnektir. kendisi 198 cm yengem ise 1.65 cm falan. biri 40 biri 33 yaşında dayım yengemin sırtına atlar "öndeki arabayı takıp et" der evin içinde koşturur dayım da. bence çok yakışıyorlar. ey nice 1.94 ler sevimli ve sıcak bulduğunuz kızla takılın mutlu olursunuz.
  • 1.90 boyunda bir insan olarak benim de girdiğim grubun adıdır.
  • gelecek nesli sanılanın aksine kısaltmayan erkektir. babam 1.80, annem 1.52 ben 1.88. aritmetik ortalamaya göre cocuk doguyorsa ben evlatlık da olabilirim tabii.

bende bu grubun bir üyesiyim. 1.76 lık sevgilim de oldu zamanında ( tabiki türk degil ispanyoldu) ama benden önceki sevgilisi alman oldugundan randıman alamadım fazla. duygusal bazda tabii ki, bilirsiniz alman erkekleri turklere oranla genelde 3-4 cm daha duygusaldır.

(bkz: alman ekolu)

edit: bu editin hikayesi beni benden almıstır sormayın lütfen.
  • bilimsel olarak yaklaşırsak; ee, dişilerin erkeği çeken kokusunun, kimyasal sıvısının (ya da her ne haltsa işte) en çok kafa derisinden yayılıyor olmasından kaynaklı bir durumdan muzdarip erkeklerdir bunlar.
  • genelde kisa boylu kizlar vucutlarindan cok yuzlerinin on plana cikarirlar yani sirin gozukmeye calisirlar yurdumun erkekleride bu sirinlige kanar ve sonucunda boyle bir sinif ortaya cikar
hesabın var mı? giriş yap