• köprücük kemiği, boyun, ense, kulak gibi güzelim detayların farkında; sarılmak, mıncırmak ve "eyvallah" demek istediğim erkek grubudur.
  • grup olusturacak kadar fazla olmamalarina ragmen yasadiklarini duyduguma sevindigim erkek grubu.*
  • boyun severler. sevişirken ağza giren saçlardan tiksinirler.
  • farkı fark edenlerdir.
    kısa saçlı kızlar genellikle yüzüne ve fiziğine güvenir. ve kısa saçlı olduklarında yüzleri, boyunları ön plana çıktığı için genellikle zaten güzel olanlar kısa saç tercihinde bulunur. en azından benim karşılaştıklarım böyle oldu.

oğlana benzetip ''ben bundan hoşlanmamalıyım'' diye düşünenler gizli eşcinseldir. uzun saçlı erkek gördüklerinde ortamı terk ederler.
  • kısa saçın güzel gözleri daha da ortaya çıkardığını bilen erkeklerdir....
  • (bkz: aaa bu benim lan)

çilli de olursa tadından yenmez.
  • hor görülmemesi gereken erkeklerdir. bu erkeklerden birisi olduğum için sanırım genel adına konuşabilirim. genelde kısa saçlı hatunlar, yüz hatları güzel ve belirgin olan hatunlardır. güzel yüzlerini saçları ile maskelemezler. ilgi çektikleri için özgüvenleri de fazladır. kısa saçı hayatında ilk kez deneyen bir hatuna eğer bu saç modeli yakışmıyorsa bir daha hiç bu modeli yaptırmaz. dolayısı ile kısa saçlı gezen hatunlar genelde bunu devamlı yapan ve kısa saç kendilerine yakışan hatunlardır. severiz kendilerini...
  • buyrun benim? kısa saç ama hakikatten kısa saç, kulağı gösteren, boynu kapatmayandan bahsediyorum, 3 numaraya kadar gider bu saçın kısalığı. güç simgesidir kısa saç, kabul edelim bir çok erkek saçlarını savurduğunda hatunlara aşık olur, biz psikopat azınlıklar ise, boynu dik bir şekilde kulağında 2 küpeyle bazen küpesiz, makyajsız yüzde, dik yürüyen kısa saçlı kadınların hastasıyızdır, niye? kendine güvenen kadının değeri fazladır, ama bu noktada ki erkeklerin içinde öyle puşt öyle pezevenk bir insan vardır ki, kadının önünde eğilip "command me my mistress" diyebilecekken hatun kişiyi itin götüne sokup oradan öküzün götüne de yollayabilir, amma velakin hastasıyız.
  • aynı zamanda samimi kızlardan hoşlanan erkeklerdir.
hesabın var mı? giriş yap