• istediği olmuştur, dün youtube'da ne yapıyormuş la bu diyip şarkısını arattım. sevmiyorsan artık ayrılabilirsin bence kıvılcım.
  • eğer açıklamaları doğruysa oldukça zavallı bir hanım kızımızdır.

açıklamasına göre, sevgili olduğu insanın evlenmesini ve akabinde iki çocuk yapmasını altı yıl boyunca seyretmiş ve bu esnada ilişkisini sürdürmüştür. sözlerini "karşı tarafın kafası çok karışık. boşanmayı bir istiyor, bir istemiyor" diye bitirmiştir.

hemcinsin olarak söylüyorum kıvılcım; diğerlerini geçtim, biraz kendine saygın olsun be tatlım.

edit: facebook hesabında "ben hiçbir yere açıklama yapmadım. sosyal medyada & çeşitli gazetelerde hakkımda okuduğunuz haberlere itibar etmeyiniz" şeklinde bir açıklama yapması ile yukarıda yazdığım cümleleri geçersiz kılmış insan. medyaya değil, onun bizzat facebook hesabından söylediğine inanırım, evet.
  • önceyse de çocukları olmuş evlenmişler,bıraksana adamın yakasını zilli!
  • ikinci kadın olmayı gururuna yedirmiş, bir de pişkince çıkıp "6 yuldur bürluktoyuz" diye konuşabilen kadın. arkadaş ne biçim ilişkileriniz var sizin? hiç mi saygınız yok kendinize, kadınlığınıza? bir de seçkin çıksın aradan falan diye konuşabiliyorsun. iyi de dostum madem evlenmeden önce beraberdiniz bu adamla, adam neden seni değil de onu seçti? bir düşüneydin keşke. hiç mi kırılmadı gururun? hoş adam, adam değilmiş bunu gördük de sen bu ülkede hep böyle hatırlanacaksın onu ne yapacağız?

rezilliğin alası
  • evlilik kutsaldır diyecek değilim ama birliktelik eas iki tarafa, bir nebze de 3. tarafa sorumluluk yükler. karşılıklı anlaşmalarla oluyorsa bir şeyler diyecek laf yok tabii. 3. kişi muhatap kişinin bir birlikteliği olduğunu bildiği halde özensiz davranıyorsa hayatı boyunca bir kara bulut tarafından takip edilmesi muhtemeldir. birliktelikte haksızlığa uğramış tarafın birliktelikten aldığı ya da almadığı haz 3. kişiye özensiz davranışı için asla bir gerekçe vermez.
  • burayı kesin okuyordur.
    bak kızım,
    ister adamla 6 yıldır beraber ol, ister beşik kertmesi ol, aşık atmaya çalıştığın, "bizim fotoğraf çıkınca seçkin öyle pozlar verdi ne talihsizlik" dediğin kadın o adamın karısı lan karısı. senin olamadığın şey.

senin gibilere ne derler bilirsin. burda dersem gg olur.

edit: ahlak bekçiliği diyenler,
    böyle durumları normalleştirmenin hiçbir anlamı yok. yapmayın. normalleştirmeyin.
  • ilkokul şiiri kalitesinde şarkı sözü yazarı, demet akalından daha vasat bir sesle bu şarkıları söylemeye çalışan, erkeksi yüz hatlarına sahip insan. bir kıvılcım gibi yere düşüp sönmesi dileği ile..
  • istediği kadar filtreli, beele parmağı agızında, karizmatik göründüğünü zanneden pozlar verse de, tercih ettiği yaşam tarzı sebebiyle asla ama asla karizmatik olamayacak insan.
  • pj harvey'nin çin bile değil bangladeş yapımı kötü kopyasıdır, anlayan anladı..

o değil de bu durumda sanki nick cave'e ayıp oldu, neyse o beni bilir.

(bkz: ilişkinin özel kalması gerekliliği)
hesabın var mı? giriş yap