• son günlerin trend video'larında karşımıza fazlaca çıkmaya başlayan süper rezalet bir olay. bu nasıl bir iticilik ya. bunu kız tarafının paylaşması ise daha da itici. kız tarafı balkondan video çekiyor, abudik bir başlık... erkek tarafı ellerinde meşalelerle sokağa giriyor filan. vay anına koyim ya. irrite kelimesini kullanmak beni genelde irrite eder o yüzden pek kullanmam ama irrite edici bir durum bu gerçekten. ne de bokunu çıkardık biz bu işlerin yahu.

not: sokağında torpil patlatarak istenme hayali kuran kızlar yazsın pls.
  • gece sonunda kız verilmezse yalnızca adaya veda eden damat meşaleyi alıp bir taksi çağırarak gidiyor bu tür istemelerde. evet taksiyi de elinde meşaleyle bekliyor kaldırımda.
  • kız istemek için maça gider gibi meşale yakılıp tören yürüyüşü yapılması olayı. hiç mi kimse ya ne yapıyorsunuz demiyor aw. ben böyle bir şey yapsam arkadaşlarım beni alay manyağı yapar.

video
    video
    video

edit: olum herkes nasıl dolmuş öyle skjdjdjd. başlığı açar açmaz gündeme girmiş.
  • allah akıl fikir versin. yakında paraşütle atlarlar ailecek amk.
  • görgüsüzlük kanser kitlesi gibi yayılıyor.
  • yahu, neden bunları paylaşıyorsunuz; ben başkalarının adına utanmak zorunda mıyım! al işte, yine utandım!
  • birkaç ay sonra kız ya da erkek birbirini aldatmazsa ben de birşey bilmiyorum.
  • " senin için mahalleyi yakarım diyordu, gerçekten de yaptı". böyle bir videoya denk gelmiştim. mahalleyi yakma olayı da kırmızı meşale ile oluyormuş. ben bırakın böyle gelin almayı, meşaleyi tutan birisi olsamda utanırım. davullu zurnayla, tulumla gelin almak varken böyle saçma sapan şeyler üzerine onların adına utanıyorum.
  • ben izlerken utanıyorum, millet hem yapıyor hem de video çekip sosyal medyada paylaşıyor.
hesabın var mı? giriş yap