• sloganının "ikizlere özgürlük" olması muhtemel kampanya
  • normal ölçülerde dik memesi olan kızlar sütyen takmasın kampanyasından daha mantıksızdır, daha saçmadır, çok iğrençtir, aşırı tehlikelidir*.
  • alternatif slogan önerileri için:

(bkz: i'd rather go naked than wear a bra)
  • bir çok artısı olabilecek bir kampanyadır lakin zamanla deformasyon engellenemez. misal memeleri biri alttan eliyle desteklerse olabilir.
  • kendi başıma yapamayacağımdan ülkemin güzel hanımlarının da katılmasını istediğim kampanya.

memelere özgürlük kampanyası. ama kesinlikle erkeklerin zevkine değil. bildiğin memelere özgürlük kampanyası. ortalıkta ona özgürlük, buna özgürlük diye dolaşıyoruz ama memeler ne olacak? onları hangi anarşist kurtaracak? itiraf etmeliyim ki daha bu sabah giydiğim bol tişörtümden fazla belli olmuyorlar ne de olsa diye sutyen takmadım ve yaşadığım bu hazzı tarif bile edemem. niye sutyenlerin içinde boğuluyoruz? bizim zaten yeterince derdimiz, tasamız yok mu?

anneler, ablalar, öğretmenler, hemşireler, bankacılar, iş kadınları hepinize soruyorum dışarıda her ne işiniz varsa onu bitirip eve gidip sutyenleri bir kenara fırlattığınızda oh dünya varmış demiyor musunuz? e diyorsunuz, niye bu zulüm, niye bu işkence o zaman?

ülkemin değerli abazası, azgını bizim sutyensiz olduğumuzu bir görür azar, iki görür hallenir, üç görür tacize bile kalkışabilir ama hep birlikte hareket edersek burayı cennete çevirebiliriz. onlar için artık görülmesi, gizi çözülmesi gereken bir şey kalmamış olur ve belki de böylece onların bozuk kafalarından bu sapkınlıkları da silip süpürmüş oluruz. ne dersiniz?

bir kere sutyen denen şey memeleri yukarı kaldırıp daha büyük ve seksi gösteren bir şey değil mi ben mi yanlış biliyorum? o destekliler falan bu işi görmüyor mu?

bunları sutyeni çıkarıp rahatlayan göğüslerimin verdiği cesaret sayesinde yazıyorum. yeter artık kalksın şu tabular ben çok sıkıldım ya, göğüslerime sordum onlar da çok sıkılmışlar bu oyundan çünkü ben küçükken onlara sutyen taktığımı hatırlamıyorlarmış.

belli bir organımız geri dönülemez bir biçimde büyüyor diye onları neden kapatmak zorundayız? bunu hiçbir mantık açıklayamaz bana. nudizmi falan da desteklemiyorum burada, ben sadece rahatıma o kadar düşkün bir insanım ki insanların da bu doğru yolu görmelerini istiyorum.

ayıp ve günah götünüze girsin e mi. ben burada onların arasında boğulup doğru düzgün düşünemeyeceksem ve üretemeyeceksem ne anlamı kalır sutyenin? ben sadece hakkını arayan bir kadınım.

bak külot için aynı şeyi söylemiyorum. sutyen kadar rahatsız edici bir şey değil o, hatta rahat bile ettiriyor. ama ben sutyen kadar iğrenç ve gereksiz bir şey daha görmedim. dünyanın en gereksiz kostümü hatta sutyen. ergenliğe girecekken annemin beni sutyen takmaya zorlamasını hatırlıyorum da korkunç zamanlardı, yani bir diğer bunalımdı benim için. bir sene mi iki sene mi ne alışamamıştım.

kızlar bakın yalvarıyorum neden böyle cinsel obje olmak zorundayız ki erkeklerin gözünde? ya özgürlüğümüzü ilan edip şu beyinsizlere siktiri çekebilsek dünya o kadar yaşanabilir bir yer olacak ki, ben bunu görebiliyorum. böyle sevgi dolu, bıcır bıcır bir yer olacak lan.

düşünsenize bi, erkeklerin de böyle bir kez büyüdüğünde hiç indiremedikleri bir organlarının olduğunu? sizce orayı saklamak için herhangi bir çabaya girişirler miydi? sanmıyorum.

not: off gene ağladım.
  • en çok katılmak istediğim kampanya.
  • putperest kadın ve erkeklerimizin katılmayacağı kampanya.*
  • (bkz: fkk)
  • daha önce de söylemiştik,

(bkz: yetmez ama evet)
  • bir erkek olarak, +1 rep verdiğim kampanya.

edit: sizde istemiyor musunuz gençler, neden zaman ötesi? :(
hesabın var mı? giriş yap