• monitor saklayan babayla evli olan anne türü. benim annem de klavye saklardı ben küçükken. neyse ki simdi geçinip gidiyorlar.
  • -klavye nerde anne?
    -sakladım. ders çalışmıyosun
    -annecim verir misin bak?
    -sakladım.
    -ver anne bak
    -sakladım.
    -vermiyosun yani?
    -sakladım.
    -iyi sen bilirsin. optik klavye o. eğer düz bi zemine koymadıysan patlar o iki güne.
    -tabi tabi... inandım bende
    -gerçek diyorum. niye kabloları yok sanıyosun? ışınlarla çalışıyo o. uzay falan giriyo işin içine. bi zaman sonra patlar ışın alamayınca. teknoloci kızım bu çocuk oyuncağımı sandın, yangın çıkarır valla kurtulamay---
    -anaaa koş koş çamaşır makinasının arkasında.
    -banane lan. patlasın orda yansın bütün ev. git verme sakın istemiyom.
    (bkz: her beş kişiden üçü öbür ikisini kandırıyor)
  • güç kablosunu saklayan anneden daha insaflı bir anne.
  • power kablosu saklayan babanın eşidir büyük ihtimalle.
  • anakartı saklayan annenin yakınından bile geçmez.
  • bilgisayarı tamamen , hepten saklayan annenin yanında fındık faresi şeklinde kalan ana türü

ps: ama kabloları sökmeden.. kabloları söküp de saklayacak anne modellemesini başka yazar bünyeler yapsın diye yazmadım.
  • klavyenin kablosunu kesip klavyeyi saklayan babadan daha insaflıdır.
  • bahsedilen klavye notebook klavyesi ise anne ya sağlam elektronik bilgisine sahiptir ya da elinizde artık hiçbirşey kalmamıştır...
  • micro genius marka atarinin ara kablosunu saklayan annenin çağa ayak uydurmuş versiyonudur.
    aynı anne zaman zaman uzatma kablosunu saklayarak televizyon ve atarinin aynı anda çalışmasını engellediği gibi aynı şekilde bilgisayarı da felç edebilir. hatta daha da ileri gidip ethernet kablosunu saklayarak sözlüğe erişimi engelleyip hayatla bağınızı koparabilir.

(bkz: çin işkencesi)
hesabın var mı? giriş yap