• taşaklarını sıkmayın, acıyor.
  • asla gittim gidiyorum oyunu oynamayın. 49 kez ilişkiyi kurtaran taraf olsada 50. defa terketme oyununu tekrarladığınızda herşeyi silip, "madem öyle istiyorsun ayrılalım" şeklinde tüm geçmişi silebilecek bir yanıt alabilirsiniz.
    koç burcu erkeği özgürlüğüne aşırı düşkündür. eğer siz onun özgürlüğünü kısıtlarsanız sizinle ilgilenmeyi keser. bu yüzden asla özgürlüğünü kısıtlamayın. siz onu özgür bıraktıkça o sizin için çaba harcar ve özgür şekilde sizin istediklerinizi yerine getirir. bu nedenle sabırlı olun.
  • (bkz: erojen bolgeye dogru yapilan cuccuk hareketi)

bunu terazilere yapiyoruz.
  • afettiğine asla inanmayın.o masum gülüşünde ona yaptıgınız herşey saklıdır ve emin olun ki yaptıklarınızı repoya ve bonoya yatırmıstır faiziyle geri alacaktır.çok zor olsa da gidiyorum ben sen hoscakal der ve inanın gider...dönmez!
  • üstüne gitme..
    seni tam anlamıyla tanımasına izin verme..
    alışkanlığı haline gelme..
  • olur olmaz her şeye sinirleniyorlar zaten ne yapacaksanız yapın gitsin
  • zekasini ve yeteneklerini sorgulamayin, bu konularda kendisini ezmeye calismayin. yoksa ya bir yolunu bulur ve sizi yener, ya yenmekle kalmaz ve ezer, intikam alir resmen. bir de ucuncu ihtimal var ki o da yenemeyip, oradan bir kalp kirikligiyla kacmasidir. o kalp de bir daha o kisi tarafindan onarilamaz.
  • ilişkiyi rekabet ortamına çevirip gururlarını herşeyin üstünde tuttukları ve asla ve asla takdir etmedikleri için oyun oynayacak kadar karmaşık hisleriniz ve sıkı savaş taktikleriniz yoksa bu burcun erkeğine hiç bir şey yapmayın.
  • sevgilisi ya da arkadaşıysanız, sakın elinizde oynatmaya çalışmayın, yalan söylemeyin. zira kafaları çok fazla çalışır, savaş açarlar ve o kadar hızlı davranırlar ki siz daha hendek kazarken bayrağınızı alırlar. "ben daha akıllıyım" da demeyin, zaten üzüldüğünüzü görünce o da üzülür, düzelir aranız bir süre sonra. bir terazi burcu erkeği olarak bunları gördüm, aman iyi geçinin bu temiz kalpli insanlarla. kırılmadıkları sürece size varını yoğunu zaten verip paylaşırlar.
  • onları kırmayın.
    kolay kolay kırılmasalarda bu durum sizi rehavete düşürmesin..
    kırmayı başardığınızda bunun son kırılış olduğunu anlayacaksınız....
hesabın var mı? giriş yap