• şu sude midir nedir amk şırfıntısına öneminin çok çok ötesinde değer yükleyerek gerçekten baymış bir dizidir.nedir lan amk orspusu şeytanın baş yardımcısı mıdır her bölüm entrika üzerine entrike çeviriyor,herkesin bir açığını yakalıyor? bu ahmet neden bu kadar salak?
    halbuki güzel bir hikaye ile başlamıştı.şu müjgan'ın oyunculuğu çok candan çok sıcak ama artık tahammül edemiyorum bu kadar saçmalığa.
    edit: oh be küfür ettim karıya,rahatladım.herkesten özür dilerim.
  • yaşamıyanlar gibi ufak tefek cinayetlerle ilgili bir parodi yapım sandım meğersem gerçekten böyle bir dizi varmış
  • müjgan’ın 92 senesi lisede okuduğu ve pilav gününde yeniden sahneye çıktıkları şarkı 96 senesine ait.

(bkz: aldatıldık)
    (bkz: rengin)
  • izlediğim en kötü dizilerden... bir de komediymiş, müsamere gibi.
  • şuan için çok güzel dizi. belki bu durum da olan birkaç aile görür de içinde bulunduğu durumu daha iyi anlamlandırır. çünkü insan olayların içindeyken çok fazla anlayamaz durumu, dışardan gözlem yaptığımızda daha iyi anlarız. belki izleyen birkaç kart horoz vardır da nasıl ince ince soyulduğunu ne için ailesini mahvettiğini idrak eder.
  • alp yarım yarım yarıyor shakshahvsvs

ya sadece alp’in olduğu sahneleri kolaj yapsalar ya? bakın size harika fikir verdim sayın yapımcılar.
  • alp ve sude on numarasınız
  • sezonun açılmasıyla birlikte geri dönen rakip dizilerin karşısında büyük seyirci kaybetmiş ve farkedilir bir reyting kaybına uğramış dizidir. böyle giderse final yapacağını düşünüyorum. müjgancılar olarak perişanız.
  • ben bu diziyi izlediğim kadarıyla aldatmayı eğlencelileştirdiğini düşünmüyorum. aldatmaya çalışıp da eline yüzüne bulaştıran bir kartoloş adam var.
    aksine bakire ve genç kız tarafını kutsamaması ile bitmeyen türk dizi geleneğinde yeni bir yanı da var. malum türk dizilerinde kadınları kıymetli kılan tek şey onların hem genç hem de bakire olmalarıdır. bu dizinin genç bakiresi iyi değil, yaşlı ve yıpranmış kadını iyi. bence mühim.
hesabın var mı? giriş yap