• dünkü stockholm uçağında namaza duran yolcular haberinden sonra, bu konudakı havacılık kuralları nedir, iata ne demis vs. konularında bilgi almak umudu ile ugradım bu siteye. bula bula "kur'an bu konuda ne demis, diyanet bu konuda ne demis" buldum.

http://kokpit.aero/ucakta-namaz-tartismasi

isimlerini kokpit.muhammed olarak degistirmeleri daha uygun olacak sanırım.
  • hem türkiye hem dünya havacılığı hakkında detaylı ve güvenilir bilgi alabileceğiniz site ve youtube kanalıdır. işlerini zevkle yapan bir kardosu vardır.
  • en son site hacklenmişti, sanırım erişimi kaybettiekleri için kapandı.
  • kendisi hala kapalı. güzel havacılık kaynaklarından biri eksilmiş oldu. keşke onun yerine (bkz: airporthaber)'i hackleselerdi.
  • youtube videoları muhteşem. havacılık, savaş uçakları ve askeri teknoloji videoları çok iyi. tavsiye ederim.
  • kokpit.aero, ülkemizin uzay ve havacılık gazeteciliği adına önemli işlere imza atmış haber sitesidir. site ismi tolgaozbek.com şekline mi dönüştü bilmiyorum fakat 12 şubat 2020'den beri siteye haber girilmemiş. bugüne kadar uğur cebeci koordinatörlüğünde yayınlarını yapıyordu diye biliyorum. tolgaozbek.com sitesi de henüz aktif değil. bilgisi olan varsa yeşillendirsin.
  • türkiye' nin en ciddi havacılık haber portallarından birisidir. gazetecilik ilkeleri ile hareket ederek; bazı emsalleri gibi haber kaynağını doğrulamadan adeta dedikodu mahiyetinde haber yapmamaktadır. doğan medya grup bünyesinde bulunan yazılı ve görsel medya alanlarında yıllarca kokpit adı altında program ve köşe yayınlarından sonra internet medyasında da kokpit.aero markası altında yayın yapan portaldır.

yazarları arasında havacılık ve gazetecilik camiasının duayenlerinden; uğur cebeci, tolga özbek, talip bölükbaşı, mustafa kılıç, tufan sevinçel gibi kişiler bulunduran muhteşem bir kadroya sahiptir.

kısacası sürekli ve ilgiyle takip ettiğim havacılık portalıdır.
  • başarılı bir havacılık haber sitesi
  • an itibariyle ismi tolgaozbek.com olarak değiştirilmiştir.
hesabın var mı? giriş yap