şükela:  tümü | bugün
 • türkiye' nin en ciddi havacılık haber portallarından birisidir. gazetecilik ilkeleri ile hareket ederek; bazı emsalleri gibi haber kaynağını doğrulamadan adeta dedikodu mahiyetinde haber yapmamaktadır. doğan medya grup bünyesinde bulunan yazılı ve görsel medya alanlarında yıllarca kokpit adı altında program ve köşe yayınlarından sonra internet medyasında da kokpit.aero markası altında yayın yapan portaldır.

  yazarları arasında havacılık ve gazetecilik camiasının duayenlerinden; uğur cebeci, tolga özbek, talip bölükbaşı, mustafa kılıç, tufan sevinçel gibi kişiler bulunduran muhteşem bir kadroya sahiptir.

  kısacası sürekli ve ilgiyle takip ettiğim havacılık portalıdır.
 • uyarmamıza rağmen, yamaçparaşütü haberlerinde hala "atlayış" terimini kullanıyorlar.

  olm atlamıyoruz lan biz. anlayın şunu artık amk.
 • başarılı bir havacılık haber sitesi
 • dünkü stockholm uçağında namaza duran yolcular haberinden sonra, bu konudakı havacılık kuralları nedir, iata ne demis vs. konularında bilgi almak umudu ile ugradım bu siteye. bula bula "kur'an bu konuda ne demis, diyanet bu konuda ne demis" buldum.

  http://kokpit.aero/ucakta-namaz-tartismasi

  isimlerini kokpit.muhammed olarak degistirmeleri daha uygun olacak sanırım.
 • su-57 ile ilgili haber yapıp tanesinin 50-54 milyon dolar olacağını iddia eden havacılık portalı. yahu su-35 için bile vikide güncel olmayan eski fiyatı olarak 40-65 milyon dolar gösterilirken seri üretimi önümüzdeki sene başlayacak 5. nesil bir savaş jeti nasıl 50-54 milyon dolar olur? haberde kaynak kısmına bakınca kaynağın da kendileri olduğu görülür.