şükela:  tümü | bugün
 • erkeklerin kadınların koltukaltından tahrik olmasına neden olan, onları öpüp koklamak baş aktivitesi olan fetish türü. çok yaygın değildir ancak benim dünyamda ciddi bir yere sahiptir. evet. kadınların koltukaltları beni tahrik ediyor. kıllı koltukaltı tiksindiriyor.

  koltukaltı fetişinde tek önemli olan koltukaltının kıllı olması değildir. kimisi pürüzsüz sever (smooth), kimisi kılları yeni yeni çıkan, hafif batan sever (stubble), kimisi de kıllı sever (hairy)

  ancak en güzeli pürüzsüz olandır. şu unutulmamalıdır ki koltuk altı bölgesi bir kadının en estetik bölgesidir.
  bir kadının gerçek kokusunu duyabileceğiniz nadir yerlerden biridir.
  güzeldir.
 • fetişlerin en güzelidir, candır.
  bazı kadınlar/kızlar yıkanarak kokular sürerek geliyor, niye böyle yapıyorsun be kuzum ben zaten senin kokunu içime çekip başımın dönmesini istiyorum, napolyon boşuna mı sevgilisi josephine'e savaştan dönmeden bir hafta önce yıkanmamasını haber salıyordu.

  kadınların normal dönemde mi yoksa regl döneminde mi olduğunun aynasıdır aynı zamanda.

  belki koltukaltından fal da bakılabilir.
 • ingilizce kaynaklarda partialism adı verilen vücudun belli bir bölgesini hedef alan cinsel uyarımlar şemsiyesi altında, maschalagnia adıyla yer alan fetiş türüdür.

  bir fetişin parafili sayılabilmesi için belirli kıstaslar mevcuttur fakat her parafilide bir fetişin olduğu göz önünde bulundurulursa bireyde parafiliye dönüşmeyeceğinin garantisini kimse veremez.
 • (bkz: diz arkası fetişi)ne uyanmamışlardır.
 • abartıya konu bir bölgenin arzusu. bazı pozisyonlarda kasık çukurlarını * andırmasının bilinçaltı bir yansıması, bir yönü olabilir bu arzu mekanizması ve çalışma prensibi için belki de.
 • sahip olduğum fetiş türü. şimdiye kadar partnerlerimin çoğunun koltuk altını yalamışımdır. kendiminkini de yalatmak hayalim.
 • seven insan bulmanın zor olduğu ama bulunduğunda tadından yenmeyen şey. o kesif koku ve kekremsi tat adeta cennetin kapılarını aralıyor.
 • koltukaltının cilt dokusu, vulvanın dış dudaklarına çok benzetildiği iddia edilir bu vatandaşlar tarafından.
  koltukaltı beyazsa genital bölge de beyaz olurmuş falan filan.
  tükürülüp yalanması güzeldir.
 • japon kardeşlerin eserlerinde ilk defa gördüğüm bir olaydı bu. ilk gördüğümde tuhaf gelmişti ama sonradan çok da saçma olmadığını düşünmeye başladım. sonuçta gıdıklanmak da uygun frekansı tutturabilirseniz zevke dönüşmeye başlıyor. bir de hassas bölgeler gıdıklanır diye düşünürsek aynı hassas bölgeyi uyarmak gayet mantıklı. bu konuda hiç tecrübem olmadı ama izlerken iğrenç bulmuyorum. çok beğenilen ve vücudunda kıl olmayan bir kadınla olursa çoğu kişinin olumsuz bakmayacağını düşünüyorum.
 • erkek ve kadının görünmeyene, gizli kalana, göz önünde olmayana ilgi ve merakının sonucu olan fetiş türüdür. diliniz tuzsuz, ağzınız kılsız olsun.