• akşam 6'dan önce gidince oldukça hesaplı olan, 10 liraya karın doyurup, 12 liraya biranızı içebileceğiniz, üstüne de 25 lira civarına kokteyl alabileceğiniz kaliteli mekan.

kokteyl olarak özellikle ütopya isimli kokteyllerini şiddetle tavsiye ediyorum. hayatımda en beğenerek içtiğim kokteyl oldu kendisi. inanılmaz bir lezzet.
  • bornova süvari caddesinde yeni açılmış olan bar. iç konsepti ve dizaynı açısından ilgi çekici ve uzun süre oturma isteği uyandırması açısından benim gönlümü kazanmıştır. kokteyl ve bira açısından baktığımızda ise tatmin edici menüye sahipler. ithal ürün isteğinizi karşılayacak ürünleri mevcut olması açısından da çevre barlardan kendilerini ayırt ediyorlar. gün içerisinde alkollü ürünlerde indirimlere giderek öğrenci kitlesini kendine çekiyorlar. fırsat ürünlerini sosyal medya hesaplarından açıkçası takip ederek gitmeye çalışıyorum çokta güzel oluyor. ha bu arada (bkz: more beer & snacks) uzantısı olan barımsı.
  • myvia şubesi aynı hesabı “çekmedi” bahanesiyle hem karttan hem nakit olarak alıp konu açığa çıkınca para iadesi yapmamaktadır. gitmeyi düşünenlere duyurulur.
  • garsonların aşırı sorumsuz ve ilgisiz oldukları bar. sipariş vermemizin üzerinden uzun süre geçtiğini ve siparişlerimizin hala gelmediğini 2 defa belirtmemize rağmen 2 bavyeranın gelmesi tam 23 dk sürmüştür.
  • bir yere gidip sipariş verdiğinizde gerçekten saate bakıyor musunuz yahu? 20-25 dk falan tamam hatta abartıp "yarım saat gelmedi" falan da denebilir de 23 ne bileyim biraz net gibi.
hesabın var mı? giriş yap