• harikulade bir promiyer yapmis olan bale yorumu dun itibariyle oynanmistir. koreografi, muzik, kostumler ve oyuncular harika bir butun olusturmus olup, izleyicileri gercek anlamda mest etmistir.

ankara'da bulunan ve promiyeri kacirmis arkadaslarin sonraki gosterimlere mutlaka gitmeleri tavsiye olunur.
  • 30 kasim 2013'de dunya promiyeri yapilacak ve ankara opera sahnesinden izlenebilecek bale gosterimi.
  • sezonun son temsilini 27 aralıkta verecek olan dekor, ışık, koreograf konusunda aşmış gösteri. kont dracula olarak gönül oliver spence'i görmek isterdi ama eren keleş'in performansı da yeterince etkileyiciydi. kadir okurer'in sahnedeki duruşunu da çok begenmekle beraber keyif aldığımız bir gösteri oldu. izlememiş olanlar bir kaç saatini bilgisayar başında geçirerek bilet bulmaya çalışsınlar derim. bitti.
  • ankara devlet opera ve balesinin seyircilere son armağanlarından. bilet bulmakta oldukça sıkıntı çekilse, hatta dob tarafından kota uygulansa da, fırsat bulanların mutlaka gidip görmeleri gereken muhteşem bir gösteri.

detaylı bilgi için bakılabilir:

http://mysahne.blogspot.com/…nt-dracula-ankara.html
  • masonluğa terfi edememiş bu yüzden soyları tükenmiş dracula ların asil temsilcisi
  • "romanya' da doğdu semt çocuğu oldu helal olsun sana kooont drakulaaa kooont drakula ooo "
    ben her sevindiğimde bağıra bağıra bunu söylerim çünkü malım.
  • geçen sezon tadı damagimda kaldığı için tekrar izlediğim harika ötesi bale gösterisi. bilet bulmak için satışa açılışı bilgisayar basinda bekleyip 1 dk içerisinde tukenmeden almak gerekiyor. ama herkes izlemeli.
  • geçen hafta opera sahnesinde izlediğim bale gösterisi. dekor ve sahne efektleri müthişti. orkestra ve solistler kusursuz performans sergilediler. amma ve lakin müzikler içimi baydı benim. böylesine şaşaalı bir gösteride daha etkileyici ve insanın içine işleyen ezgiler olmalıydı. bu anlamda diyebilirim ki görsel anlamda sanata doyuran fakat müzikleriyle sınıfta kalmış gösteridir.
  • almanya'da ana okuluna giderken bunun şarkısını söylettiriyorlardı bize. neyse ki ben de dil olmadığı için birşey anlamıyordum, dolayısıyla da söyleyemiyordum. sıkıntı yok.

t: osmanlı askerleri susuz kalsın diye kuyuları zehirleyen bir hain.
  • izmirli eski dost, yeni ekşi sözlük yazarı.. hoş geldin..
hesabın var mı? giriş yap