• avrupa konutları firmasından beklediğim indirim
  • bu daha ne ki.
  • tek kalemde %20'yi silip atıyorlar "bana mısın?" demiyorlar. yıllarca milletin kanını emmiş şerefsizler ya. görüyorum ve artırıyorum; %50 indirim olmadan olmaz!

svihs

tanım: zorda kalan karadenizli müteahhitlerin son çırpınışları.
  • ne yapacaklarını şaşırdılar. yüzde 300 kardan yüzde 200 kara inerler. yine olan vatandaşa olur. önce bindir sonra indir.
  • 1 milyona sattığınız balon fiyatlı dairenin fiyatı 200 bine inmeden alış yapmayacağım kampanya.

(bkz: svihs)
  • bana bazı giyim mağazalarının sezonu yüzde elli indirim ile açması durumunu hatırlatmıştır.
  • ulan milletin ebesini bellediniz kredilerle, borçlarla, taksitlerle.
    25 yaşında başlıyorsun kredi ödemeye velev ki oldu da başardın ödeyebildin 10 sene sonra kanserden ölmezsen ya da psikolojik sorunlar içinde boğulmadan yaşam savaşını kazanırsan maaşının tamamını yatırıp bir ev sadece bir ev sahibi olabilirsin.
    böyle hayat mı olur arkadaş. 20li yaşların başında en güzel zamanlarında alırlar askere 1 yılını sikerler. ( fakir fukara gençler için geçerli tabi. çünkü vatan sevgisini bir tek onlara aşılarlar. ortalıkta vatan narası atan ne kadar kolpa varsa asker kaçağı ya da bedelli yapmıştır. asıl gençler ise gencecik yaşta hayatını feda eder ki bu magazin ve siyasetçi çocukları rahat etsin sevişmeye devam etsin)
    sonra iş bulmak ayrı dert. yıllarca okursun kafa patlatırsın bi iş bulursun ve başlarsın kredi ödemeye ömrün yetene kadar.
    peki nihai amacımız ne ?
    başımızı sokacak bir evimiz olsun hatta bir de arabamız olursa değme keyfime.
  • normal şartlarda yüzde yirminin de çok üzerinde kar marjıyla satış yaptıklarını gösterir. *

müşteri tamamen domalmasa da olur biraz daha az eğilebilir demişler.
  • beklemeye devam kararı almamıza yol açmıştır...
    konut alacak durumumuz var. ama almayacağız. bu %20 ler yakında %50 olur. fiyatlar dibi bulunca alırız. kirada mutluyuz. öptüm. kib. aeo.
  • çok düşüncelidir müteahhitlerimiz.
    krizle veya konut fazlalığı ile alakası yok.
    yersen...
hesabın var mı? giriş yap