• patileri ve kuyrukları kökünden kesilerek öldürülmüşlerdir.lütfen hassas olanlar bakmasın +18 1 2 3

sevilmek istiyorlardı ya da açlardı . çağırılınca sevine sevine gittiler bu adi şerefsizlerin yanına.

suçlular bulunacak ve az para cezası ile yırtacaklar. yazıklar olsun
  • edit:cimerden geri bildirim alan yazarlar entrylerini editlemelerini ve kamuoyu baskısına katkı sağlamalarını rica ederim.
    cimerönedit: lütfen cimere ihbar edin sadece başlığa yazmak yeterli olmayacak!!! aşağıda ki şikayet metnini kullanıp konya valiliği/konya büyükşehir belediyesini seçebilirsiniz. ayrıca komuoyu oluşturmak adına fotoğrafları sosyal medya sayfalarınızda paylaşabilirsiniz.
    https://www.cimer.gov.tr/
    konya alavardı mahallesi nergis sokakta canice katledilen yavru kediler için siz devlet yetkililerinden tek ricam olayın sorumlularını bulup gereken cezayı vermenizdir. bugün zararsız hayvanlara zarar veren bu caniler yarın insanlara zarar vermeyeceğinin garantisi hiç bir şekilde yoktur.

burdan küfredince bir ton mesaj alıyorum, bu ağzı var dili yok yavrulara bunu yapanların aynısını yaşamadan ölmemelerini diliyorum sadece.
  • önedit: lütfen cimere ihbar edin sadece başlığa yazmak yeterli olmayacak!!! aşağıda ki şikayet metnini kullanıp konya valiliği/konya büyükşehir belediyesini seçebilirsiniz.ayrıca komuoyu oluşturmak adına fotoğrafları sosyal medya sayfalarınızda paylaşabilirsiniz.
    https://www.cimer.gov.tr/

konya alavardı mahallesi nergis sokakta canice katledilen yavru kediler için siz devlet yetkililerinden tek ricam olayın sorumlularını bulup gereken cezayı vermenizdir. bugün zararsız hayvanlara zarar veren bu caniler yarın insanlara zarar vermeyeceğinin garantisi hiç bir şekilde yoktur.

bunu yapan mahlukata orospu çocuğundan başka sıfat düşünemiyorum, sikerim sansürünü.
  • her boka linç hareketi başlatan pek entelektüel yazarlara sahip ekşi sözlükte ilgi görmemesi hayli ilginç.
  • anne kedi takip edilerek yavrulara ulaşılmıştır. bu vahşeti gerçekleştirenlerin bulunup cezalandırılmasını bekliyoruz. yasa çıkacaktı ne oldu ?
  • yukarı ulan. burada gündeme getirilerek bir çok konu çözüme ulaştı. sesinizi çıkarın.
  • yukarı gerekirse kendi çabamla sabaha kadar bu başlığı uplayacağım.
  • tamamen vahşice yapılan cinayettir. bunu yapan kişi katildir ve yarın öbür gün bunu bir çocuğa da yapmayacağını kimse garanti edemez.
    bunun dışında çok küfür yazarım da yarısı boşa gider..

vicdansız, şerefsiz, bilmem ne çocuğunu allah’a havale ediyorum.

bu arada unutmadan, kendisine müslüman diyordur büyük ihtimalle ama umarım cehennem diye bir yer vardır da zebaniler gösterir kendisine cehennemin kaç bucak olduğunu..
  • gece gece bakmaya yüreğimin el vermediği görüntülerdir. ulan insan yavru kediye nasıl kıyar ya?

yasayı filan da bence beklemeyin. adamlar insan öldüreni serbest bıraktı. hayvan hakkı mı düşünecekler..
  • namaz kilip hacca gidince günahsız oluyoruz kafasi bu iste dini bütün konya!!
hesabın var mı? giriş yap