• ilk albümünde böyle mükemmel bi şarkı bulunduğu halde çıkış parçası olarak sezen aksu'nun ahmet adlı abuk bi parçasını seçtiği için deniz seki'nin aklından şüphe ettiğim aşmış eser.
  • söz-müzik yıldız tilbeye ait olduğu için güzel olan bir parça.
  • yildiz tilbe hakkindaki bilinmezlerden bir tanesi dahadir bu sarki. tipki kis günesi'nde oldugu gibi bu sarkiyi yazan kadinin da o kliplerde anlamsizca dönenen kadin olduguna inanmak güctür. cok güzel bir sarkidir, yildiz tilbe üstüne düsünmek gerektigini hatirlatir. deniz seki de iyi yorumlamistir.
  • bass gitarın hakikaten amacına uygun kullanılmadığını; lakin deniz seki hanımcığımızın güzel sesiyle bütün enstrümanları bastırdığı dikkate alındığında 10 puanı hak ettiğini ortaya koyan çok hoş bir şarkı.
  • söndü içimin ateşi bitti
    bıktım yalanlarından
    zorla ele, avuca sığmaz aşk
    kop gel günahlarından

nazın sitemin belli değil
    ben senin neyinim anlayamadım
    sevda ateşin aynı değil
    ilk defa üşüyorum kollarında

kim bu gözlerindeki yabancı
    yaralar beni yüreğimden
    hani ben olacaktım yalancı
    başının tacı

bugünün yarınların günahkar
    yakanı bırakmaz ellerim
    hani ben olacaktım yalancı
    başının tacı
  • kış güneşi kadar güzel bir şarkıdır..
  • deniz seki nin ciddi anlamda süper şarkısı.ben bu şarkıyı ufakkene dinlerdim,deniz sekinin ilk çıktığı zamanlar walkmanden.aradan epey yıl geçti:7 sene falan ve klibini gördüm tekrar dinlemeye başladım.bunu yapan insan olamaz dedim şimdi bile ki müzik konusunda kendime güvenecek bilgi seviyesine geldiğime inanıyorum.evet, harbi süper.
  • çok güzel bir eser olmasına rağmen murat yeter tarafından kötü aranje edilmiş deniz seki parçasıdır...hak vermek lazım belki de bu kadar beğenileceğini tahmin etmiyorlardı.
  • internette dolanan yıldız tilbe ve ibrahim tatlıses tarafından yorumlanmış bir kaydı mevcuttur bu şarkınının. ibo çok kısa bir parçasını seslendirmesine rağmen şarkı sesine müthiş gitmiştir. çakmak çakmak ile beraber keşke ibo tarafından yorumlansa da dinlesek dediğimiz parçalardandır.
  • ibrahim tatlıses'in 20000 ytl telif hakkı ödeyerek albümüne alacağını duyduğumuz yıldız tilbe eseri.
hesabın var mı? giriş yap