• ulan nasıl dovmediniz o pisliği
  • süzgeçten geçmiş safi orospu çocuğudur.
  • plakası:

(bkz: 01 cim 83)
  • orospu evladının kullandığı aracın plakası görünüyor. sosyal medya gerekli dersi verecektir diye umuyorum.
  • çalıştığı firmanın iş akdini sonlandırdığı söylenen yaratıktır.
    umarım doğrudur ve işine son verilmiştir.
    nasıl yorulmuş, bacakları kan içinde kalmış yavrumun..
    günahsız yavruya bunu yapan insanlara daha beterini yapar.
  • bu kadar şerefsiz olmayı nasıl başarabiliyorsunuz sorusunu sordurtan vahşi yaratık.

yazık günah lan. nasıl vicdan nasıl kalp var sizde? nasıl bir manyak ne cins psikopatsınız?
  • cimer'e sorusturma sikayetimi actim. acayip sinirliyim, bir tanesi de bana denk gelmez ki diyorum her seferinde. ama sakin olup beklemek en iyisi, hak var; hukuk var.

edit: cimer basvurusu.

edit 2: once tarim bakanligina sonra da icislerine sevk edilmis konu.

edit 3: an itibariyle gelen tarim orman bakanligi adana sube mudurlugunden gelen yanit: "şikayete konu kişiye 5199 sayılı hayvanları koruma kanunun 14. maddesinin(a)bendini ihlal etmesi nedeniyle aynı kanunun 28. maddesi (k)uyarınca idari para cezası uygulanmıştır. söz konusu bağlı koruma altına alınmıştır."

edit 4: "sayın ilgili, cumhurbaşkanlığı iletişim merkezine yapılan 16/05/2019 tarih ve 1901143434 sayılı başvuru incelenmiş olup; bahse konu medyaya da yansıyan olay ile ilgili 100. yıl polis merkezi amirliğince 16.05.2019 tarih ve 2019/1429 sayılı suç numarası ile şüpheli şahıs hakkında 5199 skm hayvan koruma kanununa muhalefet suçundan işlem yapılmış olup tahkikat evrakı cumhuriyet başsavcılığına ikmalen gönderilmiştir. saygılarımızla."
  • etraftakilerin tepkisi sonucu bağladığı köpeği çözünce , köpek tekrar kendine kötülük eden sahibine doğru yanaşıyor. böyle de bir sadık hayvan.
  • hayvan hakları ile bir güncelleme çıkartmayan tembel embesillerin izin verdiği yaratıktır.
  • allah belanı versin orospu çocuğu seni.
hesabın var mı? giriş yap