362 entry daha
  • son günlerimin korkulu rüyası.

efenim herşey, bir gece rüyamda yaralı bir köpeğin beni kovalamasıyla başladı. yaralı dediğim de, köpeğin karın kısmı komple kopmuş, adam o yarım yamalak bünyeyle, bitip tükenmez bir arzuyla beni kovalıyor. o kadar tırsıyorum ki, yüksek bir duvardan atlıyorum o geçemesin diye, dönüp bakıyorum bu da duvarı atlamış hala beni kovalıyor hala büyük bi tutkuyla...

neyse postu deldirmeden, kan ter içinde uyanıyorum.

bu rüyanın ertesi günü, iş yerindeyim. sanayi bölgesinde çalıştığımdan dolayı başıboş köpekler var bol miktarda. ama hepsi beslenememe kaynaklı, şaftı kaymış, garip gureba hayvanlar. normal zamanlarda kimsenin tavuğuna pişt dedikleri görülmemiş türden.. sigara içmeye dışarı çıktığımda, bunların arasında, şimdiye kadar gördüğüm en büyük köpek kavgasına şahit oldum. birbirini dişleyenler, altına alıp üstüne çıkmalar, vahşi havlamalar... dedim noluyoruz anasını satayım, anında ofise firar ettim.

yine dün akşam, saat 17.30 suları... mesai bitimine yaklaşmanın verdiği mutlulukla, yine dışarı, sigara içme alanına doğru gidiyorum. bu dünkü kavgacı çeteden iki tane gözü dönmüş köpek, bana pusu kurmuş. dünyanın en uysal hayvanları, büyük bir nefretle beni bekleyen iki canavara dönüşmüşler. sigaramı yaktığım anda bir kıyamet koptu ve bu iki şerefsiz havlaya havlaya, lan havlamak az kalır, böğüre böğüre kovalamaya başladılar beni. ben tabi hemen geri dönüp, bir hüseyin bolt edasıyla fabrika girişine doğru yardırdım. baktım hala geliyorlar, önümden geçen forklifte atladım da canımı kurtarabildim.

yani diyeceğim odur ki, göründüğü kadar güzel hayvanlar değiller artık gözümde. hepsi birer ölüm makinası...

hoşt ulan!
1125 entry daha
hesabın var mı? giriş yap