• bozulmus corba gibi olan koku..ayni evde yasiyorsaniz hayvanlarla, yanlarina yaklasma istegini olduren igrenc koku
  • nerden geliyo anlamiyorum, yikasaniz da 2 gun sonra ayni koku..derilerinde bi sakatlik var bu hayvanlarin
  • kopege nasil bakildigina da bakan koku
    bir kanisin tuylerini kaziyip sampuanlarsaniz degisebilir
  • ancak bir köpek çiftliğinde ya da hayvan barınağında tadıldıktan sonra ne olduğu anlaşılabilecek kokudur bu. ilgililere yedikule hayvan barınağı'nı tavsiye ediyorum.
  • kopek barindirilan evlerde dort bir yana sinen, turlu koku gidercilere ragmen kurtulmanin imkansiz oldugu, alisik olmayan bunyeleri ziyadesiyle rahatsiz eden koku. diger yandan alisilmasina akil sir ermeyen koku.
  • kopek sampuaninin bittigini goren bir arkadasim kopegini 'herbal essences' ile yikamisti. misler gibi koktu hayvan bir hafta boyunca...
  • kötüsü çok kötü, güzeliyse çok güzel olan bir tür beden kokusudur.

bu kopegin beslenmesi ve hayvancagizin metabolizmasiyla ilgili olsa gerek. kokmuş peynir gibi igrenc kokan kopeklerin leş gibi ter ve alkol kokan insanlardan pek farkı yoktur.

hep kötü ornekleri düsünmeyi birakip da biraz da güzel ornekleri animsamak gerekirse, bazı kopeklerin kokusunu icinize cekmeye doyamayabileceginizi buradan önyargili arkadaslara iletmek isterim.
  • postun ıslak olmasıyla artar. ama her zaman için çok az da olsa bir koku vardır köpeğin üzerinde. ben onun kendi ter kokusu olarak değerlendirdiğim için sorun yapmıyorum. o da onun bir parçası, bir özelliği nihayetinde.
  • (bkz: kuru şampuan)
hesabın var mı? giriş yap