• karıya yaranmaya çalışan gavata bak hele
  • bir köpek sahibi olarak gence hak veriyorum.
  • “haddini bildirmek”.. evet, cirkef insanlar hep boyledir, kendi cirkeflikleriyle yarisamaz haldeysen haddini bildirdim zannederler.
  • kadın tam bir sığır, net! hepimiz hayvanseveriz ona şüphe yok fakat bu sokaklardaki başıboş köpeklerin çete gibi gruplar halinde gezip sağa sola saldırması da kabul edilebilecek bir olay değil
  • elinde taş olan gencin sonuna kadar yanındayım. sana her gün saldıran havlayan köpekleri korkutmak için 2 iskemle çekip "yapma güzel kardeşim" diye konuşacak mısın? onların güçlü çene kası ve sivri dişleri var, sen de ona denk olarak kendini savunmak için taş alabilirsin. ha o köpek orda yatarken gidip o taşı kullanırsan tabi ki o taşı götüne sokarlar ama devamlı saldırıyorsa ne yapacaksın başka silahla çekip vuralım bunu mu istersiniz?

sonradan gelen delikanlı da ayrı bir olay. seni burada görmeyeyim diyo bir de ahaha sen kimsin aq. baktı karşısında sesi çatallı genç çocuk, kadına yaranacağım diye artislik yapıyor. 5 para etmez köpektaparlar ve 250 gram et verirler belki diye onlara yaranmaya çalışan sözde delikanlılar arasında kaldık.
  • " ya sen kaçmicaksinn"
    oldu kaçmayalim yesinler bizi.
  • bu sokak köpeklerine ne zaman birileri dur diyecek.gence hak veriyorum. köpeklere de zarar verecek şekilde olmayıp sadece korkutma amaçlı taş attığını düşünüyorum. kadının üslubu da zaten bazı şeyler için ipucu veriyor.
  • (bkz: #123537421)
    (bkz: #123537793)

burada da bir cete var.
  • köpeklerin ısırmasından korkmuş belli ki ama az daha hanımefendi tarafından isiriliyormus. geçmiş olsun.
hesabın var mı? giriş yap