• kanal dde dizi, film ot bok herseyin basında ve sonunda reklamını gordugumuz tenturdiyotu bile cıkardıgını iddia eden ürün. reklamda sinir tipli muhtemelen alman (ırkcılık mı bu? hayır degil) bi amcanın gubidik bir yuz ifadesiyle lekeleri işaret edişini görmekteyiz. reklamla urunden sogumak bu olsa gerek diyor ve allah sonunu hayır etsin diye ekliyoruz
  • denedim, vallahi cıkarıyor tenturdiyodu.
  • cok iyi olmasina ragmen fiyat/kutle orani oldukca buyuk cikan, bu nedenle de fazla ragbet goremeyen temizlik maddesi.
  • ihtiyaç anında ne kadar sıkışırsam sıkışayım para verip almam. 100 gramını 18 milyona satıyolar yaw ayıp denen bişi var. yok kumaş üstünde en fazla bilmemkaç saniye kalabilir, yok yıka yok kurut, yok şuna olmaz buna olmaz ama bak buna olur. olmaz olsun.
  • giysinin yenisini satın almak daha ucuza geldiğinden, geleceği olmayan kosla ürünü.
  • kıbrıs'taki referandum ile ilgili haberlerde oxi yazılarını gördükçe aklıma çamaşır suyu gelip duruyordu, nedenini bir türlü anlayamıyordum. demek ki bu meret yüzündenmiş. nasıl bir reklam bombardımanına tutulmuşsam bilinç altıma işlemiş lanet şey.
  • beyinsiz kreatif group mahsulü reklama sahip ürün. çok geriliyorum izleyince. kadının yeni aldığı t-shirt'ü elinden kapıp "merak etmeyin" tesellileri eşliğinde mürekkebe banıp bok suyu içine bastırıp çıkarıyolar. buraya kadar hadi neyse.
    tshirt sahibi yaşlı bunak kadın, şikayet ve mızmızlanma tonları barındıran bir üslupla "çıkmazsa yenisini isterim ama" demektedir.
    ya allahım niye çıkmazsa ya. ağzına sıçıyolar boka batırıyolar bi de tazeliği gidiyo, sen ne salak bi kadınsın; siz ne salak reklam senaristisiniz.
    bi gidin ya.
  • "bi boku çıkarmıyo lan bu" nidaları eşliğinde tüketici şikayet sitelerine bir numaradan bodoslama giriş yapmış üründür. ayrıca reklamlarında "aaa mürekkebi bile çıkardı" şeklinde bir cümle sarfedip, kutusunun üzerine "mürekkep gibi lekeleri hiç bir temizleyici çıkaramaz" biçiminde ibare koymasıyla bıdı bıdı tarihine geçmiştir.
hesabın var mı? giriş yap