• karakter sinirina takilan basligin tamami "ingiltere kralicesi 2. elizabeth'in soyunun hz. muhammed'den gelmesi" olacakti.
    ıngiltere'de tarihciler kralicenin hz.muhammed'e kadar uzanan soy agacini cikarmislar. demek ki soy agaci arsivlerini bir tek bizim devlet acmamis.
    ıngilizce kaynak
  • "yıktı harap etti köyü
    mezarına bir tas suyu
    dökenin de avradını..."
  • almandır.
  • nur yüzünden belli olandır.
  • e-devlet kapısından öğrenilebilecek soydur.
  • alman olduğunu yeni öğrenenlere şaşırdığımız başlıktır yazmaya gelip şaşırmama vesile olmuştur..

yani muhammed'in cocuk sayısını bir hayal edersek, bir de ispanyayı işgal ettiklerini, eh, hani çok da imkansız değil bir yerden yakalamıştır =)

ek1:
    ulan arkadaş yemin ediyorum şenlikli milletiz ya.. acayip sayıda evlilik yaptığı söylenen bir adamın soyu için "yani çocuk sayısını hayal edersek" yazmama ne yanıtlar geldi arkadaş.. olm ben sizin için çalışıyorum la, sizin ümmetiniz ingiltere'yi yönetiyor olsun diye. bana giren çıkan yok, siz niye bu kadar alınganlık yapıyorsunuz? =) ulan kuantum fiziğiyle ilgili ciddi iki cümle yazsam kimseden gık çıkmaz, burda ikli goy goy salladık diye tutup adli tıpta inceleme yaptırtmaya kalkmadığınız kaldı. relax güzel kardeşlerim.
  • seyyid elizabeth mi diyeceğiz şimdi?

seville kralı al-mutamid ibn abbad'ın kızı zaida hrıstiyan olmuş ve isabelle adını almış sanırsam. o zaida'nın 1154 yılında doğan kızı sancha alponsez'in 26 nesil sonraki torunuymuş bizim elizabeth de işte.
  • kraliçe 2. seyyid elizabeth olarak adlandırılmaya başlanabilir.

t: asparagas gelen haber.
  • kendisinin soyu ile rus çarı 2.nikolay'ın bir yerde birleştiğini, hatta bu sayede sarayında basılıp, kurşuna dizilerek öldürülen ve alelade bir yere gömülen 2.nikolay'ın kimlik tespitinin yapıldığını biliyordum ama bu kadarı garip oldu.

garip.
  • "ne yani bu kadın pardon majesteleri, (bkz: seyyid) mi oluyor bu iddiaya göre?"
    diye aklıma soru getirmiştir.
hesabın var mı? giriş yap