• marc storace, fernando von arb, chris von rohr ve freddy steady'den oluşan en başarılı kadrosunu toplayıp yeniden sahnelere dönmüş olan grup.2009 ortalarında da albüm gelecekmiş.
  • değeri yeterince bilinmeyen büyük bir heavy metal grubu. the house of rising sun cover'ı da muhteşemdir.
  • iyi ki dogmus olan, bana zorlu durumlarin herhangi bir oyunun herhangi bir parcasi gibi olmasi gerektigini ogretmis ve bunun sonucunda o tur durumlardan kolayca siyrilabilmemi saglamis super sozluk yazari, muthis kalecimiz. *
  • sabahtan akşama bıkmadan dinlemelik şarkılara ve cover'lara sahip isviçreli grup. favorim 1981 hardware albümünden winning man.
  • accept ve ac/dc tarzı vokaller içeren bir grup. born to be wild'ı tam istediğim gibi coverlamışlar.
  • headhunter, the blitz ve change of address gibi albümleriyle 80'li yıllarda oldukça ses getirmiş bir gruptur. yurdum ergeni pek bilmez bu grubu, tarz olarak ac/dc yi andırır. ilk albümlerini 1976 yılında kendi adıyla çıkaran isviçre'li grup halen müzik hayatını sürdürmektedir. son albümleri dirty dynamite şu an malum ortamlara düşmüştür. haziran ayında da hellfest'e çıkacak en önemli gruplardan biridir.
  • kendisi pazar liginin ilk maçında attığım ilk golden sonra sahanın ortasında yanında getirmiş olduğu birayı bana takdim edecekmiş, ben de beşinci golü atmamı engellerse kendisine maçtan sonra iki bira takdim edeceğim.. hadi bakalım..
  • oldukça hoş eski parçalara sahip iyi bir hardrock-glam gurubu.staying at allnight diye çok hoş parçaları vardır.özellikle live versyonu.
  • ingilizce "crocus"tan geliyor. latin-yunan ortamindan "krokos"la karistirip kullanilabilir. "cigdem" demek, cicek turu olan. cesitli turleri var, "crocus etruscus" ornegin. genelde bulundugu yere gore adlandiriliyor sanirim, emin degilim ama. bir de heavy metal grubu vardi bu isimde. ha, bir de toz demir oksite "crocus" diyorlar, sanirim renginden dolayi, metal cilalamada kullaniliyormus, ben hic gormedim.
  • can sıkıcı bir sakatlık geçirmesinin ve dolayısıyla uzunca bir sürenin ardından esbpl 2004-2005 sezonu ile birlikte sahalara ve aramıza dönüş yapmış kişi. her zamanki gibi... artık içinde konyak var mı bilemediğim o siyah el çantası, şapkası, kaleden çıkıp attığı golleri ve meşhuuuur dili ile.
hesabın var mı? giriş yap