• küçücügü katil edebilecek kapasitede itici laf. * (bkz: lafa bak)
  • sarkinin bazi yerlerini yalin oyle uzatmaktaki sözleri sarki soyle olmakta.

bana yetmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez
    o ana dünyalari degismeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
    kücücügüm herseyim
    ne olur uzaklara gitme
    gidersen ölecegim
    karanliga dönecegim
  • minyon kadını severken söylenebilir. boylu poslu kıza söylenmesi ancak bu kızın yaşça küçük olması durumunda manalı olur.
    karakterli kadınlara pek yakışmayacak adlandırmadır kanımca ama ah o kadınların sahiplenilme içgüdüsü yok mu.. başa ne geliyorsa o yüzden geliyor.. ne gereği var be güzelim mıymıyın bıybıyın..
  • pek bi naif, pek bi sevimli, garip ama parasi neyse verip alip yemek istedigim bi sarki.. bi de o cocugun gozler minicik yaa surat da bes yasinda sanki..
  • insana yalin subyancimidir nedir gibi dusunceler akla getirmistir. tum ugraslara karsi yasini bulamadim ama olsa olsa 22-23 yasindadir. sarkida bahsettigi kisiye kucuk dese 16-17 yasinda olurdu. kucucugum dedigi icin 2. dereceden bir kucultme yapmis demekki 13-14 yasinda.

22-23 yasindaki bir adam cikip 20 yasindaki birine kucugum, 18 yasindaki birine de kucucugum demez herhalde. evet ben dusundum cikamadim isin icinden.
  • yakın zaman içinde çok acı çektireceğe benzediği için pek dinlenmeyen hayatıma ironik bi anlam katmış sinir bozan şarkı. evet yalın dinleyerek acı çekmek. bu da daha da sinir bozan bi şey.
    (bkz: allah akıl fikir ihsan eylesin)
    (bkz: espriden anlamayan kader)
  • nakaratindaki "gidersen ölecegim, karanliga dönecegim" dizeleriyle yalin da anakin skywalkergibi gucun karanlik tarafina mi gececek sorusunu uyandiran sarkidir.
    (bkz: biliyorum igrencim)
  • cücük kadar yalının küçücüğüm miniciyim dediği hatunun ebatını merak etmeme sebebiyet veren şarkı. klip de çekmiş ama orda da kendisine eşlik eden biri yoktu. **
  • anakin*'den padme*'ye bir istek sarkisi..

kücücügüm herseyim
    ne olur uzaklara gitme
    gidersen ölecegim
    karanliga* dönecegim
  • az önce playlistin derinliklerinde gözüme çarpan*, uzun zamandır dinlemediğimi farkettiğim ve yaklaşık bir sene sonra ilk kez tekrar dinlediğimde bana yine aynı şeyleri hissettirebilen, eskimeyeceğine inandığım yalın şarkısı.
    (bkz: dinlenen şarkıyla ilgili entry girmek)
hesabın var mı? giriş yap