şükela:  tümü | bugün
  • bugün öğle saatlerinde küçükçekmece kanarya mahallesinde polise saldıran soysuz itlerin son hali.

1. mezopotamya eşşeği

2.si

3.

ha eleştiri olacaktır neden bu kadar az hasar var diye, sanırım sorgu daha başlamamış müsterih olun diyorlar

tanım: ilk fırsatta otobüs yakacak, masum insanları öldürecek teröristlerin son hali

edit: sabıka kayıtları; çocuklara yönelik cinsel taciz, gasp, adam yaralama ve hatta 19 yaşındaki devrim h. polis tabancasını almaya çalışmış.

bana faşist falan diyenler oldu, evet haklısınız dünyada hoşlanmadığım iki tane ırk var sevmek zorunda mıyım ? birinizden ne hayır gördüm de genelleme yapmayacakmışım.

akşam saatlerinde de beyoğlu'nda polislere ateş açılmış bir polis yaralanmış,saldırgan ters kelepçe yakalanmış. bu mezopotamya eşeklerini sanki yıllardır aradıkları ortamı bulmuş gibi hareketler yapıyorlar ama sonra ket olunca ağlıyorlar.
  • yemin ediyorum üzülüyorum ya!! kameraya bak denilince anlayacak seviyede hala bu pislikler. iyi bir çalışma olmamış. üzmeyin milleti türk polisi!!
  • tek bir eleştirim olacak, maskelerinin bir an önce takılması. direnç halinde maskeleri dikiş de atabilirler.
  • polislerimizin yeteri kadar eğitim almadığını gösteren fotoğraflar.
    iz kalmaması lazım kardeşim, vatan ve gayrettepe bunun için varlar. tez zamanda bu yazdığım iki polis merkezine gotürülmeleri gerekiyor.

edit: @ankilezon çaylak arkadaşın söylediğine göre gayrettepe kapatılmış, olsun yine de eş değer bir karakol olduğunu düşünüyorum, illaki bu amiplere ilgi alakanin yoğun olduğu bir yer vardır.

edit 2: @hz tunechi adlı yazar arkadaş kapatılmadığnı, trafik şubenin taşıdığını, asayişin devam ettiğini belirtti.
  • birazdan ırkçılık bahanesiyle eleştirmeye gelip bunları savunan yazarlar olacak. engelleme listesine eklemek için acilen bekleniyorsunuz.
  • bence yetersiz olmuş... keşke ağızları ve burunları yer değiştirseydi tanınamasalardı...

magandaların sonu böyle olunca zerre üzülmüyorum, beter olsunlar... toplum için zararlı organizmalar...

güvenlik güçlerinin ellerine sağlık...
  • ilkinin kaportası tam istediğim gibi. lakin diğer ikisine atılan sopayı yeterli bulmadım. bence de diğer ikisini birer part daha dövsünler.
  • üçüncü adam “rethink” yazılı sweat giymiş, ironik.

eğitim bunun için önemli*.
  • abicim dövsünler, ok de; bu fotoğrafları neden servis ediyorlar. hangi akla hizmet anonim bir sosyal medya hesabı bunları paylaşıyor? önemlisi nasıl bu kişiye ulaşıyor fotoğraflar. fotoğrafları çeken kendisi ise, demek ki bir polis, profili incelenince ne kadar tarafsız olabileceği ve kime neye göre kanun sağlayacağı anlaşılıyor.

polisin övgüye methiyeye mi ihtiyacı var?
    bunu paylaşacağına bir çocuk tecavüzcüsü yada bir kadına şiddet uygulayan şahsa da aynı muameleyi yapıp paylaşsa ya. bu kişisel intikam fotoğrafı. bunu paylaşmak mantıksız. zaten çekmişsin karakola. döv söv. hırsını çıkar. kim görecek kim ne diyecek. ama paylaşılması mantıksız arkadaş.

not: yazdıklarımdan dolayı şerefsiz serserileri savunuyorum zanneden dingildir. polis görevini yapıyor. yapsın da her zaman... ama fotoğraf servis edilmesi mantıksız. şu fotoğraf ile o polislere göstermelik bile olsa soruşturma açılacak. kendilerine ceza gelmese bile sicillerine işlenecek.
  • en kısa sürede covid-19 testi yapılması gereken zanlılardır. inşallah polisimize bunlardan mikrop falan bulaşmaz. zanlıları sakinleştirmek için tekme atan polislerimizin ayakkabıları dezenfekte edilmelidir.

allah tüm kolluk kuvvetlerimizi korusun, kollasın inşallah.

not: kürtlere ve/veya kanarya mahallesine küfür edenler bizden değildir. kanarya mahalesinin %44'ü pkk olsa bile geri kalanı chp, akp, ve mhp'dir. lütfen 6 kişi için bütün mahalleyi aşağılamayın.
340 entry daha