• bu bende sözlükte yazarken oluyor. ağzına küfür almaktan imtina edecek kadar kibar biri sayılmam, normal şartlar altında küfür etmeyi severim, üstelik ağzıma da yakışır. fakat işte profeministlik hasıl oldu bundan dört beş yıl kadar önce. ondan sonra kamusal alanda ve sözlükte gönlümce küfür edememeye başladım. her küfür edeni cinsiyetçi olmakla suçladığımdan falan değil, o ayrı bir mesele, fakat işte kişisel olarak böyle bir engele bağladım kendimi. gönlümden geçtiğinde bile içimden geldiği gibi küfredemiyorum. biri aynı sebeple küfür savurunca ruhumdan konuşmuş gibi hissediyorum. ama ara sıra canım çekmiyor değil. bazen aralıksız üç dakika küfredesim geliyor. onu da artık özel alana saklıyorum mecburen. can sıkıntısı da çok değişik bir şey bu arada, gelip niye küfür etmediğimin açıklamasını yapıyorum.
  • murphy yasaları gereğince aile büyükleriyle maç izlendiğinde ve arabada sizden başkaları olduğunda başınıza gelmesi yasalarla güvence altına alınmış talihsiz durum.
  • evet tam olarak sıkıntım bu.

küfretmek rahatlatıcı bir eylemdir benim için sağlam bir küfürbaz olduğumu da herkes bilir ancak son zamanlarda seksist ve kadını aşağılayan küfür etmeme kararı aldım. aldık almasına da ortada küfür kalmıyor.

sıçmalı küfürleri hiç sevmem, hayatımda hiç ağzına sıçayım falan dememişimdir, e salak aptal bağlaç niyetine kullanırım zaten küfür görmem onları. geriye ne kalıyor ki, şöyle ağız dolusu amına goduğumun orospu çocuğu falan demek istiyorum olmuyor, hep anaya, hep kadına saldırı. ama ben küfür etmek istiyorum amk.

bak amk dedim yine, geçen gün tutamadım kendimi ettim amk piçin birine, bak piç dedim yine kadın saldırısı. ama sonra kendimi şöyle rahatlattım, mesela inşallah da derim ben, ölene allah rahmet eylesin de derim ama gel gör ki ateistin tekiyim, bu cümleleri kurmak allahtan rahmet dilemek değil bir kalıptır ve kullanılır, dolayısıyla amına koyim demeyi de lütfen bi kalıp olarak görelim ve anayı bacıyı karıştırmadan rastgele savuralım.
  • şu sıralar yaşadığım içler acısı ifade özrüdür.
    lanet olası bir bademcik ameliyatı ardından sesin kısılması, tonlama kaybı, vurgu fakirliği gibi sebeplerden dolayı küfür mü ettiniz iltifat mı ettiniz anlaşılmıyorsa hayattan da soğutan durumdur.
  • az önce otobüs durağında beklerken, gözümün içine bakarak slow motion halinde geçen yunuslara karşı yaşadığım durum.
  • her seferinde nekadar düzgün yetistirildigimi anlamama sebep olan olaydir.

ilk defa gordugum bir insanin gelip, nekadar cok karsilasiyoruz degil mi diyerek telefonumu isteyebilecek kapasitede çirkin olabilmesi dahasi, bilmem hic farketmedim dedikten sonra ben hep sevgilinle goruyordum seni diyerek iyice basitlesmesi.. son nokta inatla ozaman ben veriyim telefonumu demesi..

gercekten yuzune bakip kufredilcek insanlar var ya iste o anlarda cok mutsuz oluyorum
    iyi bi insan oldugum icin..
  • alacağınız şekil aşağı yukarı beyledir.
  • neredeyse hic beceremedigim eylem..her istedigimde kufur ettim ben, bazen icimden yuzlerine karsı, bazen dısımdan agız dolusu..cok mu iyi birsey yaptıgım: hayır..ama ne de olsa trakyalılık var damarlarda..bir de, ben kimseye haksız yere kufretmem hacı..bu da boyle biline..
hesabın var mı? giriş yap