• bünyede masaj etkisi yaratır, tüm elektriği alır götürür, pamuk gibi olursunuz.
  • birazdan yapacağım şey.

minnoş kardeşim sen bi uzaklaş.

bugün şu entry'le hem türk hem erkek olmadığımı öğrendim:

https://i.imgyukle.com/2020/09/01/xrvyii.png

bu arkadaş bir de montaigne okuyormuş:

https://i.imgyukle.com/2020/09/01/xrvagf.png

şu ikisini aynı anda yazan bir insan ya iletişim kurulması namümkün had safhada katıksız ve tutarsız bir orospu çocuğudur ya da okuduğunu anlayamayan bir gerizekalıdır. çünkü okuyan bilir ki montaigne böyle hüküm cümleleri kurmayı yerer. hatta böylelerinin akıldan yana güçsüz olduğunu ifade eder.

kaynak: https://www.pdfdrive1.com/…ontaigne-e117478544.html
    (sayfa 301 - 302 peşin ve kesin yargılara karşı/bilmediğini söyleme)

tartışmada bence deme eşiği

çocukluk evresinde takılı kalmak

"sanane benim kendi düşüncem" falan diyor bi de. siker misin sabaha mı bırakırsın düşünce olgunluğu bakımından çocukluk evresinde takılıp kalmış düşüncesini siktiğimin mantık fakiri orospu çocuğunu(anası hariç).

öznel deneyimlerini gerçekliğin en doğru temsili zanneden gavat kızı gavat. zihnindeki şey ile dünyadaki şeyi aynı zanneden, onun gerçek değil gerçeğin bir yorumu olduğunu fark edemeyecek kadar ezik kere ezik süzme salak. boklu aşklarının ızdırabını demet akalın rengindeki entry'lerle bir eziyet şelalesi olarak önümüze akıtan kafa sikici sert kırlent. sırf "bütün kediler beyazdır" hipotezini kurmak için sokak sokak beyaz kedi arayan, siyah kedi görmemek için köşe bucak kaçan, şahsi inanç ve varsayımlarına yenik düşen, doğrunun değil kendi doğrusunun peşinde olan bilimsellik fakiri, egosunu hak etmeyen itici orospu çocuğu.

senin o net yazan parmaklarının her kıvrımının her boğumunu ayrı ayrı sikeyim.
    netini siktiğimin maymun reenkarnesi.
    seni insandan saymamıza yol açan insan hakları evrensel beyannamesi'ni yazan daktiloyu üreten fabrikanın müdürünün bıyığını sikeyim. evinden işine götüren taksiye benzin dolduran pompacının giydiği yeleğe para ödeyen petrol şirketinin yönetim kurulu başkanını sikeyim. öküzün toprağa sıçtığı taze bok kadar aklı olmayan, candan can alan, mantık fakiri, iletişim kurulması namümkün, had safhada orospu çocuğu seni.

ohh boşaldım ya peçete var mı?

sıkılıyorum sabri bunalıyorum, geriliyorum bu sözlükte. engelle engelle bitmiyor. diyorum ki olum bulaşmaa, okumaa, siktir eeet, yaz hikayeni sen dök içini, ver bilgini geç. ama olmuyo. illa bi orospu çocuğu çıkıyo bütün hevesimin anasını tillahını oracıkta sikiveriyo. yazmaya da heves bırakmadınız lan orospu çocukları. bu süzüklere mi uzun uzun laf anlatıyoruz amınakoyim biz ya. tipini sikeyim.
  • şu an deli gibi yaptığım eylemdir. tüm dünyanın amına koydum gene geçmedi gerginliğim.
  • insan özünde pis bir varlık ne yaparsak yapalım hepimiz aynıyız
  • öyle bir rahatlamak ki etraftaki komşulardan şikayet almak.. sizin evden küfür sesleri geliyor ama ingilizce. xd
  • insanların ağzını yüzünü kırmaktansa içimden ya da duvara karşı küfür etmeyi tercih ediyorum, etmek zorunda olduğumu düşünüyorum ama elbet zorunda olmadığım an gelecek ve o gün birine tek atacağım, hadi bakalım
  • özellikle trafikte
  • küfürün gerçekten rahatlatıcı bir etkisi var.. ben hergün gece yatmadan önce yan dairemdeki komşulara küfür ederek rahatlıyorum çünkü hiçbir şekilde laf anlamayan karaktersiz insanlar, kaç defa uyarmamıza rağmen gece 4 lere kadar gürültü yapıyorlar uyutmuyorlar beni, şimdi soruyorum ben bunlara küfür etmeyimde ne yapayım?
hesabın var mı? giriş yap