• "yanlışlıkla alınan ürünler" kategorisinde üst sıraları zorlayan tüketemeyim maddesi.
  • alip tuketemeyen arkadaslara bir tavsiye; ince ince dograyip, sogan, dereotu, mayonez, yogurt ile karistirip bir tutam da pudra sekeri eklerseniz bigmac sosu elde etmis olursunuz, kivami cok yogun gelirse bu tursunun suyundan ekleyin. kaldirin dolapta dursun, sandviclere, hamburgerlere acayip lezzet katacak, kendinizi her ogun bigmac yer gibi hissedeceksiniz.
  • neşeli günler filmine tepki olarak doğmuştur.
  • kühne alman tipi turşudan aldığım lezzeti hiçbir hıyardan almadım.

belki bilardo.

.

tanım amk: germencikli gıda maddesi.

.
  • turşu aleminin nutella'sıdır.
  • hamburgere gayet güzel yakışır. hatta big mac sosunun içindeki turşunun da alman tipi turşu olduğunu düşünüyorum.
  • ağzının tadını bilenler içindir. türk tipinin yeri ayrı bunun yeri ayrıdır. hamburgere vs. güzel yakışır. midesi hassas olanlar için ekşime yanma yapmaz.
  • bir turşu canavarı olarak bayıldığım turşu çeşidi. yalnız şeker var diye tuhaf karşılayanların olması enteresan çünkü şeker bizim turşularımızda da vardır onlarınkinin birazcık oranı fazla. ayrıca lezzeti içine koydukları çeşitli bitki ve bitki tohumlarından gelmektedir. yeniliklere açık olmayan bünyeler için pek uygun değildir.
  • firma müşterim olup fabrikalarını bir çok sefer gezmiş biri olarak gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz ürünler ürettiklerini söyleyebilirim. müşterilerim arasında en kaliteli üretimi yapan, sahte, yapay ürünler kullanmayan yegane firmalardandır
  • büyükannemin yerken gözlerinin dolduğu turşu. ben köyümü özledim temalı yoğurt reklamı vardı eskilerden liseliler bilmez; öyle bi durum.
    alamancı alamanya'yı özlemiş yapacak bir şey yok. aklı çıktı denettirdiğimde. alamancı milliyetçiliği kabardı eskileri anlattı biz dinledik. öle.
hesabın var mı? giriş yap