• evdeki tadilatlar esnasinda da ise yarayan ve ruh sagliginizi korumanizi saglayan sihirli bir nesnedir*.
  • maçlardan sonra kulak çınlamasını keser
  • kitap okurken ya da özellikle uyurken sese karşı çok duyarlıysanız kullanabileceğiniz mucizevi nesnelerdir. ama o kadar etkili ki biraz psikolojik alışkanlık yapıyor, yani takmadığın zaman sanki etrafta hep çok gürültü varmış ya da olacakmış gibi gerilebiliyorsun..

http://brownharrison.com/north/hearing.shtml
  • kolanin size neler yaptigini en canli sekilde isitmenizi saglayacak yegane arac. ha bir de sükuneti saglama hususunda oldukca basarilidir.
  • motosiklet kullanırken kullanılması ileriki yıllarda da duyarak motosiklet kullanabilmeniz açısından önemi olan zımbırtı.
  • kulakta şekillenen, defalarca kullanılabilen elastik yuvarlaklar halinde olurlar. genelde vücut ısısında kolayca şekillenir korkusuzca ve emniyetle kulağa itilerek bastırılır. kesinlikle iç kulağa kaçmaz; dış kulak ağzında bir kulak protezi gibi kalır. maddenin tutucu karakterinde dolayı kulaktan düşmez; buna mukabil kulaktan el ile kolayca alınabilir.yüzerken, uyurken ve kulak rahatsızlığı olan durumlarda etkili olarak kullanılabilir.
  • silikondan mamul olanını edindiğim. açıkçası ben sakızı çiğneyip kulağıma tıkasam tahminim aynı performansı alırdım. ya kulağı tıkıyorum sanki ağzımdan burnumdan duymaya başlıyorum. hayır komşulara da acıyorum abazan kaldılar yazık:p ama yani tabe annem "peki hadi tıktın becerdin duymamayı, sabah alarmı nasıl duyacaksın?" dediğinde bir "hııı" da olmuyor değil insan.
  • bone ve yüzücü gözlüğü ile tamamlayıcı bir mal olup havuz aktivitelerinde tek ayak üstünde zıplayarak karizmayı çizdirmemenizi sağlayan mucizevi tıkaç.
hesabın var mı? giriş yap