• 2009 da piyasaya cikmis yves saint laurent erkek parfumu. cok havali.
    anlami gecenin adami gibi bisey.
  • mükemmel ötesi bir parfüm. en büyük avantajı aldığınızda herkesin aa ne kokuyorsun, bu ne acaba diye gelip sorması ve kimsenin asla tahmin bile edemeyeceği bir koku olması. ele ayağa düşmediği sürece kullanılabilecek en güzel parfümler arasında ilk 10'a rahat girer. fiyatı da sanırım biraz bunda etken..
  • vincent cassel'i reklamlarında oynatmak suretiyle beni benden almıştır. aferin. lakin kadınlara daha mı yakışıyor ne.
  • bir gün adını sanını bilmeden, bir adamın üzerinde duydum bu kokuyu. sormadım da, bayım bu parfümün adı ne diye. uzun araştırmalar sonucu buldum ne olduğunu. meğersem o muhteşem etkiliyici koku bir ysl parfümüymüş. çok şık bir koku, sıra dışı bir havası var. sanırsam esmer erkeğe daha çok yakışır. ve evet kesinlikle kadın çekici bir etkisi var. çok yaygın değil kullanımı, yayılmasın da zaten. bazı şeyler herkesde olunca anlamını yitirebilir. yani benim için henüz bir anlamı yok ama olsa da fena olmazdı.
    kısacası beyler, güzel parfüm ağır da değil çok.
  • guzel parfum de, siktiktan yarim saat sonra eser kalsaydi fena olmayacakti.. onca para bayildik ysl'den parfum alinmayacagina karar verdik.
  • kuvvetli baharat kaküle ve ferahlatıcı bergamot içine biraz lavanta biraz sedir, ardından kararında kimyon ve vetiver (ve garip bazı kimyasallar) içerikli başarılı parfüm. tasarımı usta burunlar anne flipo, pierre wargnye ve dominique ropion tarafindan.
  • soğuk bir hissiyatı ve cool bir kokusu var. sıktıktan sonra denildiği üzere yarım saat değil ama en fazla 2-3 saat dayanıyor. baymayan bir baharat ve ciyak ciyak bağırmayan çiçek kokularından ibaret güzel bir koku.
  • kullandim begendim ama cokta abarti guzel bir koku degil
  • parfümden anlamıyorsanız veya ugrasmak istemiyorsanız alabileceğiniz en akıllıca parfumlerden biridir. kaliteli, dengeli, herkesin begeneceği ama ucuz kokmayan sıradan olmayan bir parfüm. gece de gunduz de kullanılabilir ancak yaz için gündüz kullanımına pek uygun değildir.
  • fr. erkeğin gecesi.
hesabın var mı? giriş yap