1054 entry daha
  • kendilerinin paralı müşterilere ulaşma gibi bir derdi yoktur. onları hedefi en çok satan bütçe dostu marka olmaktır.
  • o değil de acayip şekilde en sevdiğim kıyafetlerimin ait olduğu firma. 3 - 5 senede "bir bir iki parça aliyim, kapı bacada giyerim" diyip, ne aldıysam çok severek giydim.

yaklaşık 7 senedir yaz oldu mu yıkayıp yıkayıp giydiğim elbisemin üreticisi. eskimedi de.

ondan aldığım hazzı, hiç bir bez parçasından almadım.

çeşitli kıta ve ülkelerde de yolda durdurup soruyorlar nereden aldım diye...

o elbiseyi tekrar üretebilir misiniz lütfen? eti ye bumbo yu tekrar üretin diye attığım e mailler gibi resim atıp ulaşsam mı ne?
  • paralı müşterilere ulaşmak istediğini sözlükten öğrendiğimiz firma.
    kendileri eskiden çok pahalı ve kaliteliydi fakat pazar stratejilerini değiştirerek low budget firma olup iyi giyinmek herkesin hakkı sloganına dönmüştür.
  • küçük illerde daha doğrusu avm olmayan illerde ki en meşhur ve en prestijli giyim mağazasıdır.
  • en kaliteli çorabı üreten marka. pentinin bile çorapları hemen kötü olmaya başlarken lcw den aldığım çoraplar beni hiç üzmüyor.
  • fiyatları ortalama mağazalardan farklı olmamasına rağmen neden fakir yeri diye nitelendirilmesini anlamadığım mağaza.
627 entry daha
hesabın var mı? giriş yap