şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar ama eski bir takipçiye benziyor. yazıları güzel. hayattan. aşk acısını bastırmaya niyetli. güçleniyor. ortamlarda sırrı'ya verdim diyor ve ekliyor berkecan'a o konuda ben de çok kırgınım.

    tabi buraya bunları yazmaya ve dertlere gark eden nickini pisletmeye gelmiş olamam. ve ledanın dusunmedikleri yerine aslında ne dusunmus olduguyla ilgilenmek istiyorum. leda son zamanlarda tanıdığı gibi biri olmadığını anladığı tyndaros'u kalbinden söküyor. terbiyesiz biri olduğu için kocasını aldatıyor. zeusla sen git cima et! sonra ben seni sevmiyormuşum aslında diyeme ve kuma ol.arjantin dizilerindeki gibi arkanı dönerek kameraya konuş. sonra yok yea! pat or'dan gemi gelsin pat burdan savaş çıksın. yeryuzundeki ilk kan da leda'nın gozyasları olsun. işte leda bunları hesap etmedi..
  • önemli olanın sosyal medya uzmanlığı olmadığını, asıl meselenin sosyal insan nasıl olunurluğunu bizim kafamıza kafamıza vuran bilgi insanı. yoluna çıkan dikenler kurusun.
  • başlığı açanı tanımayan yazar.
  • güzel insan. hırslandığı zaman çalışkanlığı ile dağları delecek potansiyele ulaşabilir. insanın zor zamanında yanındadır. samimidir, rol yapmaz. hoş sohbettir insanın yanından ayrılası gelmez. iyi ki vardır kısacası.