• tıp öğrencilerine tavsiye edilen bir biyokimya kitabıdır.çevirenler genel olarak ankaradaki tıp fakültelerinin öğretim üyeleridir.bir benzeri için (bkz: lippincod)
  • ayrıca; yeni bir yazar. hoşgelmiş. * *
  • (bkz: atatürk'ün fransızca bilmesini övmek) başlığında;

------

bu tür orospu çocuğu yazarların hemen uçurulması lazım. arapça bilse sorun olmazdı ama değil mi sayın maymun?

tanım: bir adet tecavüz zihniyetli, yobaz, arap kırması maymunun serzenişi.

şunu unutma, gün gelir devran döner güç geri bize geçer. o zaman senin gibiler boyunlarında kalın bir ip hissedecek.

-------

şeklinde bir entry girerek şahsıma çeşitli küfür ve hakaretler etmiş, yetmemiş bi de tehdit etmiş şahıs. boynumuzda kalın ipler hissedecekmişiz afqwasfdasdasd

hayır bu herif beni atatürk düşmanı falan sanıyor muhtemelen ki vaziyet daha vahim bu durumda. zahmet edip eskiden ne yazmışım ne çizmişim bakmamış bile. nick altında tıp fakültesi falan diyor, doğruysa çocuk falan da değil, tıp okuduğuna göre akıllı da biri. ben anlamıyorum insanlar bu hale nasıl geliyorlar. neyse bekledim biraz belki utanır da yazdığını siler diye ama durumdan memnun görünüyor. bana da şikayetçi olmaktan başka yol kalmadı haliyle. türkiye noterler birliği'nin e-tespit uygulamasıyla ekran görüntülerini kaydettim, yaşı da 18'den büyük olduğuna göre bu arkadaşımız artık ceza hukukumuzun kalın ipini boynunda hissedecek birkaç ay sonra. geçmiş olsun. tehdit falan da girince işin içine ceza çok çıkabilir, eğer zahmet edip özürlerini iletirse arkadaşımız takdiri indirimler için hakime ricada bulunabilirim.

edit: yazdığını sen mi sildin sözlük yönetimi mi sildi bilmiyorum ama silinmesi birşey değiştirmiyor güzel kardeşim zira ekran görüntüleri noterliğin sistemine çoktan girdi. özür teklifim hala geçerli.
  • yabanci dilden dilimize cevrilmis guzide biyokimya kitabidir avrupada bu kitap biyokimya meraklilarinin basucu kitabi olmustur.
hesabın var mı? giriş yap