şükela:  tümü | bugün
  • argüman değersizleştirme aparatı. genelde futbol başlıklarının altında görülür.

örnek argüman: oğuzhan çok iyi topçu, değeri 20 mio (bkz: mio) eder.

argüman değersizleştirme: oğuzhan çok iyi len mq, 20 mio len mq.

genelde tiner argümanından sonra kullanılır.

(bkz: straw man)
  • ara sıra patlayan yarrak kürek akımlardan bir tanesi. komiklik yaptığını zannedip şunu kullanan net embesildir.
  • yazanların yaşlarını merak ettiğim motto. bunu yazan adam 18 yaşın üzerindeyse ciddi ciddi geri zekalıdır. dalga geçmek için demiyorum. yaratılış hali herkes normal zekaya sahip olarak doğmuyor.

edit: alttaki arkadaş kimin çocuğuysa yazık. allah başa vermesin.
  • 20 yaşında hala zaman zaman kullandığım, kökeni 2015'e giden (bkz: spongegar) meme'inin türkçeleştirilmiş versiyonu ile kullanılan söz öbeğidir. ilk entrynin 7 haziran tarihinde girilmiş olmasına bakarsak bu meme, türkçe hali bile bittikten sonra burada değerlendirilmeye başlanmıştır. şu anda kullanan birçok kişi (bkz: normie) bu sözü orijinal haliyle alakası olmadan kullandığı için elbette itici görünmektedir ancak bir meme'in analizini kökenine, asıl haline göre değil; normielere göre yapmak pek doğru değildir.
  • bu kalıp ne zaman başladı ne zaman tuttu bilmiyorum ama gördüğüm yerde çok ağır bir cringe hissiyatı bastırıyor. anan zaaa bile bu kadar liseli ergen hissiyatı vermemişti, kullanmayın olm şunu.
  • bir para birimi.
  • leninist miqtatorya devleti'nin para birimidir. para piyasalarında kısaca "len mq" olarak belirtilir. çapraz kur değeri 1usd=9.036 len mq ve 1eur=10.260 len mq şeklindedir.

futbocuların değerleme sisteminde kullanılmaya başlamasıyla da forex piyasasında takip edilir bir para birimi olup yatırımcılarını üzmemiştir.

orta vadede daha iyi fiyatlanması beklenmektedir. yatırım tavsiyesi değildir.
  • tinercileri kudurtan güzel akım. her gördüğümde kahkaha atıyorum.

yeni bomba: cenk tosun 50 milyon euro len mq.