• rezalet başlığı kapsamında değerlendirmelidir.
  • mağazasına girince kesif bir plastik kokusu gelen firmalardan uzak durulmalıdır dediğim rezalet.
    gerçi diğerleri de ateş pahası...
  • adamlar haklı. takım elbise altına giyilecek kramponlar ile maç yapmışsınız. ben firmanın sahibinin yerinde olsam ticari itibarı zedelemekten dolayı bu başlığa yazılanları sildirir, yazan kişi hakkında da yasal işlem başlatırım.
  • üzücü durum.

lescon her yerde reklam yapıyor. hangi tv, radyo kanalını izlesem lescon da lescon. yerli üretim, milli sermaye vs vs. keşke böyle şeyleri 2. planda bırakıp müşteri memnuniyetini ön planda tutsalar. çünkü müşteriler genellikle memnun değil.

indirimden 110 tl'ye aldığım adidas ayakkabı ile en az 20 halı saha yapmışımdır, bana mısın demiyor. ancak çok daha pahalı lescon'ların 2. halı sahada dağıldığını görüyoruz. durum böyle olunca kimse bakmaz yerliye milliye.
  • açıkçası dünya çapındaki markaların spor ayakkabılarının fiyatları bu kadar uçmuşken lescon gibi türk firmalarının pazarı domine edemiyor olması gerçekten üzücü.
  • bu entry yi girerken ayağımdaki ayakkabı da lescon performance modeli. 8 sene önce aldığım ayakkabı eskimedi gitti. geçenlerde aynısından alayim dedim leacon mağazasında böyle bir ayakkabı modeli yok model üretimi durdurulmuş daha önce de kullandım lescon marka ayakkabı ve memnunum hiçbir sıkıntı yaşamadım
hesabın var mı? giriş yap