• ikinci el kavramından habersiz şuursuz dolu site. apple watch 2 'yi bin tlye satıyor. kullanılmış bir yıl kadar, belli de oluyor. arkadaşımım semt yakın diye bir soruyor; durumu nedir diye, 500 olur mu diyor,sonuçta sıfırının fiyatı belli. karşıdaki bey ya da hanım ; ben 1900 e aldım zamanında diyor.
    ee so what?
  • ben (evet sadece ben)
    az
    önce
    letgo'dan
    ürün
    sattım
    üstelik
    indirim
    talep
    edilmedi
    çok
    mutlu
    ve
    şaşkınım
    sözlük
  • (bkz: sat gitsin)
  • satmaya çalıştığım razer vespula mousepad için çok ilginç bir takas teklifi aldığım platform.

adam "takas olur mu" diye sormuş, "ilgilenmiyorum" dedim.

"3 muhabbet kuşu.
    salıncak da veririm aga." demiş.

"owww salıncak varsa oldu bu iş" cevabı bekliyor heralde.
  • arama motoru öyle saçma çalışıyor ki anlamak mümkün değil.
    çekyat yazarsanız monitör çıkabilir veya koltuk yazdığınız zaman araba ilanı çıkabilir.
    "sen çekyat yazdın ama bizce tesbih istiyorsun. evet evet biz öyle düşünüyoruz bizce buna bak" kafasında takılıyorlar.
  • birisi faydalansın diye koyduğum 2012 çıkışlı iphone 5 cihazı için kutu-fatura isteyen tiplerin olduğu uygulama.
  • kafayı yiyorum gece gece.
    laptop bakayım dedim. çünkü buradan çok çok uyguna güzel bir laptop almıştım. kardeşime verdim.

lan bir fiyatlar var. ilanların neredeyse %90'ı sıfırdan daha pahalı fiyat yazmış. hadi birine sovecegim, trolleyecegim ama hangi birine yetiseceksin?
    i7 3.nesil laptopa 2750 yazanlar var...

hepinizin ve topunuzun amına koyim.
  • türkiye'nin özeti gibi uygulama.

nerede bir ipsiz sapsiz varsa burada bir seyler satiyor. satilan ürünlerdeki kalitesizlikten, tekliflerdeki izansizliga, diyaloglardaki seviyesizliğe kadar her şey leş. satmayı düşündügünüz eşyayı çöpe atmaniz ruh sagliginiz acisindan daha mantikli olacaktır.
  • düşük profil platformu.

acayip acayip tipler, saçma sapan istekler, onursuz pazarlıklar, sorular. ciddiyet, resmiyet, saygı hak getire.

yüklemem ve kullanmamla silmem bir oldu. sinir sahibi olmak istemiyorsanız bulaşmayın, ya da faydalı olacağını düşünüyorsanız uyumlu profilde bir başkasına kullandırın hesabı.
  • inci sözlük gibi bir yer. yaş ortalaması 16. ne kadar apaçi varsa hepsi burada.
hesabın var mı? giriş yap