• sadece levent isimli kişilere cinsel ilgi gösterme durumu.
  • ingiliz cinsel yönelim forumlarında kullanımı yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan bir cinsel yönelim türü. level ve sexual kelimelerinin bileşiminden meydana gelir.

kişinin, kendi zihninde belirlediği belirli bir seviyenin üzerindeki insanlara cinsel olarak ilgi göstermesi, bu seviyenin altında kalanlara ise kayıtsız kalma durumu. seviye öznel bir değerlendirmenin sonucunda belirlendiği için, levoseksüelleri genellemek pek de mümkün değildir.
    bununla birlikte; levoseksüellerin ekserisinin, nezaketten, entelektüel bilgi birikiminden ve karşıdaki kişinin varoluşşal kaygılarının derinliğinden etkilendiği söylenebilir.
  • bomboş ve gereksiz bir kavram. bunun basit bi adı var: seçicilik.

nefes alsın yeterci kulaklarından testosteron fışkıran abazan kardeşlerimiz müstesna, belli bir seviyenin üzerinde insan aramayan var mı zaten? yok sanayi inkılabı sonrası sınıf farklarının bilmem ne olmasıyla insanların daha üst seviyeden kişileri çekici bulmasıymış da edebiyat yapmışlar bir de. roma zamanı da patricilerden bir kadın pleblerden bir erkeğe tutulmuyordu dostlar. yeni bir şey bulmuş gibi ortaya atmışlar bunu bi de. çöp.
  • abi kız kültürlü sen nerelisin olarak, ilişki seçimlerinde daha önce türkiye'de varlığını göstermiş terim.
  • (bkz: herkesin götünden seksüellik uydurması)

türkiye'de çok tutacağını düşündüğüm yeni hoşlanma türü şeysi.
  • sapyoseksüel den sonra bir kavram daha girdi hayatımıza. ilişkilerde seviye önemli tabi. mesela bazen bir hatunun yanındayken 'ben ne arıyorum burada mk' diyorum. demek ki ben de levoseksüelim.
  • ecdadın;
    "davul bile dengi dengine" diyerek başlattığı sınıf ayrımının kukusal ve çüksel durumu.
  • yaherroyamerroseksüel yok mu. gozu kara asik bu otesine berisine cok bakmiyor
  • doğuştan levoseksüelim. levoseksüel bayanlar yeşillendirsin.
hesabın var mı? giriş yap