• ekşi zirvelerinde zor dakikalar geçirir. toplanmış leyla ile mecnun şöyle, leyla ile mecnun böyle diye konuşan, sakıza mı başladın sen? diye soru soran, bi taraftan ismail abiiii diyen öbür taraftan hooop diye bağıran tipleri gördükçe daha da utanır. öyle bir utanır ki, yeraltından notlar gönderir*. aslında anlam veremez. ne diyo lan bunlar der. olayı anlamaya çalışır. sonra tez elden leyla ile mecnun izlemeye başlar.

mesela kendimden örnek vericem. bir zirveye gittiğimde kendimi o kadar kötü hissettim ki, bilirim o acıyı. herkes leyla ile mecnun konuşuyor bense how i met your mother anlatmaya çalışıyorum konu değişsin diye. sonrasında işte o gün başladı bende leyla ile mecnun muhabbeti. 3 gecede 22. bölüme gelmiştim bile.

kısacası, eğer sözlük ortamına girip de canı sıkılmasın istiyorsa bu kişi, tez elden söz konusu diziyi izlemeye başlamalıdır. yoksa çok acı çekecek çook.
  • karşı atak olarak sadağından benny hill, peter sellers, yedi numara vesaire okları fırlatarak beraberliği sağlar.
  • açığını nutella, yiyerek uludağ limonata içerek kapatmaya çalışabilir.
  • belli bir süre sonra diziyi baydığı gerekçesiyle bırakıp sözlükte sürekli gündem olmasını zerre anlamayan benimdir.
    ammavelakin hala izlediğim bölümleri hatırlayıp salak bir gülümsemeye engel olamam o ayrı.
    (bkz: ben bu oyunu bozarım)
  • (bkz: noryth aquanum)

ilk iki üç bölümü izledim, canım sıkıldı.
  • (bkz: some kind of monster)
    pişman değilim.
  • sadece ilk bölümünü izleyip sınava hazırlık mevzularından dolayı hiçbir diziyi takip etmeme kararı aldığım için izlemeyi bıraktıım dizi. ama bir geniş aile değildi tabii.
  • (bkz: ton balikli makarna)
    etrafımda dönen geyikler sağolsun soğuttular beni. buna rağmen 7-8 bölüm izledim, olmadı.
  • ve tabii ki;

(bkz: mumyn)

ayrıca: (bkz: işler güçler) (bkz: behzat ç) (bkz: dexter) (bkz: how i met your mother) ve daha nice niceleri.
  • (bkz: adrianople)

izlemeye niyetim var ama ne zaman allah bilir.
hesabın var mı? giriş yap