• yasadigindan suphe edinilen cift anadal yaratigi.
  • çok yetenekli görünmesine rağmen mandalina soyamayan kişi **
  • altıncı nesil bir yazar.
  • candır. o solunda atıp duran, bıkıp, atmamaya karar verecek olursa şayet bir gün gene öyle kalacaktır.
    ulaşılamazdır velhasıl ulaşıldığı vakitler de yakasından ayrılası zordur. sohbet ve paylaşım üstadıdır. her başladığı tanıma, anlamayan bünyeme verecek bir örneği bulunur.

denize nazır kıçımıza kum kaçarken sabahlara kadar dertleşmeleri, ultima online ile yaşanılan yüzlerce hatırlamaktan korktuğumuz anıları, kulaklığın elverdiğince beraber müzik dinlemeleri, kitap konusundaki kurtluğumuzu, karşısına geçip gülebildiklerimizi, korkularımızı ve hayallerimizi paylaştığımız ve bu paylaşımı hiç bitirmesini istememek adına kalp masajı yapacağımdır.
    (bkz: özledim ulan)
  • kara batak gibi bir sey. her sene okullar acilmadan bir gorunur sonra sirra kadem basar.
  • sözlükte "keşke gerçek hayatta tanısaydım" dediğim tek yazar.
  • ben bu yazarın düşüncelerini 10 dk önce öğrendim, çok da etkilendim. bi farklı bakıyor, bi objektif kalıyor, bi her bir şeylere tokatlar atıyor, duvardaki eğri tabloya bi fiske vuruyor, tablo düz duruyor filan. havalı bi abi ya da abla.
  • şimdi takip etmeye başladım, mesaj atılamadığı için buraya yazıyorum.
    olaylara analitik yaklaşan bir tarafı var.
    ayrıca hipotezlerini veri ile desteklemeye gayret gösteriyor.
    bunlar sahalarda görmek istediğimiz hareketler :)
  • ulaştığı zihnî olgunluk seviyesinde; gördüğü manzara nasıldır, merak edilen yazar.
hesabın var mı? giriş yap