• dün itibariyle izlediğim ve beynime tüküreyim ben bugüne kadar bu filmi izlemeyi niye ertelemişim diye kendi kendime atar yapmama sebep olan film.

katliamı gerçekten başarıyla gözler önüne seren ve insanın içine işliyen muhteşem eser. filmin sonuna doğru gözlerim buğulu buğuluyken çocuk saklandığı yerden çıkacak diye ödüm kopup, monitöre sakın çıkma felan diye söylenip babaanne moduna bağladığımı bilirim.

eloless'ten tavsiyeler: izlemekte muallaktaysanız benim gibi hata yapıpta izlemeyi ertelemeyin derim.
  • hastaneden çıkmış, müzik dinleyemez hale gelmiş bünyemin dinleyebildiği ilk şarkıdır. dj ashba'nın köpeği olur, nikki sixx' imin yanaklarını sıkarım. müthiş şarkı.
  • hayatın güzelliği;

arkadaşımla beraber, bir nehrin kıyısında dolaşmaya başladık. nehir o kadar uzundu ki bitmek bilmiyordu...
    sabahın erken vakti olması hasebiyle, uçuşan değişik türde rengarenk kuşları, havanın puslu olup nehre ayrı bir mistik bir hava katmasını ayrı bir güzellikle izliyorduk.. sanki filmlerden bir kesit izliyorduk doğanın ta içinde.

sonra ansızın kulağımıza bir müzik sesi geldi, öylesine güzeldi ki o ses hala kulağımda uğulduyor.. derinlerden gelen bu müziğin nereden geldiğini kestirmeye çalışıyorduk ama görünürde hiçbirşey yoktu. bazen kayboluyordu bu ses. arkadaşa dönüp nereden geldiğini sordum ama o da bocalamıştı. bana dönüp; nereden geldiğini bilmiyorum ama bence bu dünyadan bir ses değil, dedi.

uçuşan kuşlara, suyun akışına, manzarya uyumlu bir ritmi vardı bu müziğin.. az biraz yol aldık, sesi takip etmeye çalıştık ve ileride bir köprü gördük. adım adım o güzel sese ilerlerken, köprünün altında oturan yaşlı, sakallı amcayı gördük. harmonicasıyla çaldığı o müziği sanırım hayatım boyunca hiç unutamam. oturup dinlemeye koyulduk... sonra arkadaşım bir ara bana dönüp; life is beautiful , dedi. evet bazen hayat böylesine özel, güzel anlar yaşattırabiliyor.

peşin edit: bu entry münster'e adanmıştır.
  • vega 4 grubunun pek güzel şarkısı.. acayip snow patrol havası taşımakta.

sözleri:

life is beautiful
    we love until we die
    when you run into my arms,
    we steal a perfect moment.
    let the monsters see you smile,
    let them see you smiling.
    do i hold you too tightly?
    when will the hurt kick in?

life is beautiful, but it's complicated.
    we barely make it.
    we don't need to understand,
    there are miracles, miracles.
    yeah, life is beautiful.
    our hearts, they beat and break.
    when you run away from harm,
    will you run back into my arms,
    like you did when you were young?
    will you come back to me?
    i will hold you tightly
    when the hurting kicks in.

life is beautiful, but it's complicated,
    we barely make it.
    we don't need to understand,
    there are miracles, miracles.
    stand where you are.
    we let all these moments pass us by.
    it's amazing where i'm standing,
    there's a lot that we can give.
    this is ours just for a moment.
    there's a lot that we can give.
  • sixx:a.m. 'in "7" albümünde; life is beautiful (acoustic) şeklinde yayınladıkları şarkı.
  • noa'nın kendine has yumuşacık sesiyle daha da güzelleşmiş huzur dolu parça.
    http://www.youtube.com/…vjgm&feature=youtu.be&t=11s
  • avustralya açık 2013'te oyunlar arasındaki "tennis-point.com" reklamlarıyla tanıştığım tim mcmorris şarkısı, sevimli de bir şey.
    http://www.youtube.com/watch?v=p-mviwkcif8
  • dun duyup asik oldugum, bugun en az on kere ust uste dinledigim guzelim sarki. noa'nin guzelim yumusacik sesiyle tamamlaniyor, baskasi soylese belki bu kadar etkileyici olamazdi.
hesabın var mı? giriş yap