• limak vakfı tarafından kurulan, sanat yönetmenliğini tenor murat karahan'ın üstlendiği ve ilk konserini zeki müren şarkılarıyla 4 ekim'de ankara congresium'da verecek olan orkestra.

içinde limak geçse de bu orkestranın kurulması bence olumlu bir hareket olmuş .
  • dun aksam congresium'da ilk konserini murat karahan'in soyledigi zeki muren sarkilariyla rengim gokmen'in sefliginde vermis, kulaklarin pasini silmis orkestra. cok sesli muzigin bu kadar ilgi gormesi coook sevindirici.
  • nihat özdemir'in şirketinin vakfına aittir.

başka da söze gerek yok.
  • görecem limak sendikasyonlarini zarrap iti davasından sonra. bu sendikasyonlardaki ofac sanctions put opsiyonu alayının gotunde patlayacak. ceza işin küçük kısmı
  • zeki müren şarkıları albümüne spotify'da denk geldiğim harikası ötesi orkestra.

spotify youtube
  • sanırsam 33'lük torku red ale eşliğinde dinlenecek orkestradır.
  • limak holding'in vakfının orkestrasıdır.
  • günlerdir müptelası oldum diyebilirim. murahat karahan pek de güzel yorumlamış . senfonik tınılar duymaya bu kadar aç olduğunu bilmiyordum bünyemin, lakin en son gittiğim ninatta' da orkestraya operadan daha çok hayran kalmanın da verdiği ağzıma bal çalınmışlık hissi ile olacak, canlı bir performans dinleme hasretiyle nasıl da yanıp tutuştuğumu fark ettim. zeki müren şarkılarını anlatmaya kelimeler yetmez. sen ne güzel bir adamsın ya! bugün bile dillere destan olmuş o güzel sözler, kalbimizin her yerine mıhlanıp kalıyor duyduğumuz an. her birini hiç yaşamamış olsak da belki de bizi anlatıyor, yaşamış ve acımışçasına belki de aşktan yanıp tutuşurcasına. kısacası pek ama pek güzel olmuş..
  • zeki müren şarkılarını seslendiren orkestra. en sevdiğim ise duydum ki unutmuşsun ve elbet bir gün bulaşacağız oldu. o tenordaki ses ne öyle pavarotti gibi acayip iyi gitmiş şarkılara. ki ben zeki müren şarkılarını sadece kendisinden dinlemeyi seven biriyim. ama bunlar bir harika!
  • işbank sanat aracılığıyla yeni yıl konseri yayınlanan varlığından bugün haberdar olduğum,murat karahan gibi bir tenoru bağlamış olan filarmoni orkestrası, oh yeah darısı cengiz kolin mng sancak torunlar çalık kalyon holdinglere küresel piyasada kalıcı olmak için uğraşmaya başlamışlar.
hesabın var mı? giriş yap