• lineage2'nin mobil platformlara çıkan oyunu. henüz türkiye'ye gelmese de alengirli yollarla bulmak mümkün.
  • "hoş geldin yeni knight online" dedirten oyun.

zamanında free koxplar la 70-80 e kastığım okçumunun verdiği hazzı bluestack e kurduğum gümüş kolcumla şimdi bu oyunda alıyorum.

sabaha kadar kasıyorum. işe gidiyorum arkada açık. eve geliyorum sabaha kadar açık. gece kalkıp inventory boşaltıyorum filan. en son deruvish de kastığım haz şuan bende mevcut :d

bakalım ne kadar sürecek bu rüzgar :
  • oren 2 serverında büyük savaşlar verdiğimiz oyun. yok mu oren 2 olan beraber verelim savaşları.
  • oyuncu azlığı nedeni ile server birleşmeleri olan oyun. ha biz inatla oynuyoruz.

sizleri de bekleriz.
  • sürekli aynı şeyleri yapmaktan gerçekten sıkıldığım oyun. server birleşimine rağmen hala f1 ya da c3 grupları bulunmamakta. nadir olayı, ve + basma olayı oyuncuların en büyük bırakma sebeplerinden. oyuncu istediğine 50 kere de ulaşamazsa oyundan sıkılır ve bırakır. bu kadar zorlu bir mücadeleye oyuncuyu sokmak mobil oyun için gereksizdir. ver istediğini oyuncuya herkes güçlü olsun işte. ama hiç olur mu para nasıl kazanacağız biz diyorsunuz muhtemelen. yatır paranı istediğin güçte ol. o şekilde de oyuncu bir mobil oyun için bulamazsınız ne yazık ki.

başlamayı düşünen varsa başlasın ama pekte bir şey beklemesin. günlük görevler, zindanlar, sürekli her şey aynı. zaten 2d görüntü ile bence çoğu dandik oyunun bile gerisinde kalmış durumda. mekan ve belki grafikler filan çok güzel ama, oto mod la birlikte etrafta ne var ne yok hiç bir şeyin farkında olmadım şimdiye kadar. oraya 2 tane kutu koyulsa onu da kessem aynı şey benim için. değişik moblar koymasının hiç bir albenisi yok. oto modda takılıp duruyor karakter, sizde iki tuşa basıp sıradaki göreve geçip alt tabla pc de başka şeyle ilgileniyorsunuz. ya da telefonu bırakıyorsunuz elinizden o öyle takılıyor. yukarıda daha zorlu görevler olunca ve zindanlar zorlaşınca belki oto modda pek takılınmıyordur fakat zaten 180 e gelene kadar bir kaç kez oyunu bırakma noktasına geliyorsunuz. bu oyuna para yatırıp çok ciddiye de alanları şaşırıyorum.

ayrıca bir klan olayı var ki beni benden alıyor. her klandan çıkışınızda belli bir ceza yiyorsunuz. 12 saat ve katları olarak gidiyor bu süre. klanın ofline durumda olması, kullanıcı azlığı nedeniyle klandan çıkarsanız da ceza yiyorsunuz, klandan atıldığınız zaman da ceza yiyorsunuz. en son sanırım 1 hafta ceza sürem vardı da server birleşince cezalar sıfırlanınca beklemeden başka bir klana girmiştim.

oyun notum: 4/10
  • mmorpg seviyorsanız ve yeterli vaktiniz yoksa mobil cihazınızda pc kalitesini aratmayacak grafiklere ve pvp mekaniğine sahip oyun.
  • kullanıcılarını diğer oyunlara nazaran bir tık üst seviye bulduğum oyun.
    muhtemelen kitlesinin olgun oluşundan kaynaklanıyor. keza global chatte sağlam geyik dönüyor ve kaliteli klanların alım için talep ettiği yaş seviyesi genellikle 20 ve üzeri insanlar.
  • yorumlarını okuyunca insanı meraklandıran oyun.
  • oto oynama özelliği ile vakti olmayan kullanıcıyı da düşünmüş oyun.

edit: update gelince oyun patladı. ülkemizde desteklenmiyor. bekleyeceğiz artık.
  • bağımlılık yapacak olan yeni mobil oyun. muhteşem optimizasyonu, grafikleri, hikayesi,zırh ve silah tasarımları ile ön plana çıkıyor ayrıca, çılgın bir upgrade sistemi bulunmakta eski ko cu olarak başından kalkamıyorum.
hesabın var mı? giriş yap